" /> Zayıflama Kürleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Zayıflama Kürleri

Paylaş
 

Zayıflama Kürleri

                Günümüzde hem bayan hem de erkekler, bölgesel yağlanmalar ve diğer kilo problemlerinden dolayı oldukça şikâyetçi. Fakat birçok diyet uzmanı bu konuda fikirler vererek, zayıflama kürleri oluşturabilmeniz için sizlere yardımcı oluyor.

Kür nasıl oluşturulur?

Zayıflayabilmek üzere ortaya pek çok farklı kür çıkartılabilir öyle değil mi? Fakat bunların miktarı ve kullanımı oldukça önemlidir. Bu yüzden her zaman profesyonel destek almak, zayıflama konusunda bayanlara yardımcı olacaktır.

Yoğurt – limon kürü

Bulardan birisi de, yoğurt içerisinde limon karıştırılmış kürdür. Ortalama olarak 2 hafta uygulandığında, kullanıcıların kilo verdiği saptanmıştır. Yoğur ile limon vücuda birlikte eşlik ettiğinde, alkali bir özellik sağlayarak, sağlıklı kilo verebilmenizde sizlere yardımcı olacaktır.

  • Yarım limon
  • 3 yemek kaşığı yağsız ya da az yağlı yoğurt
  • Yarım çay kaşığı zerdeçal. Fakat zerdeçal yok ise, az miktarda pul biber kullanılarak kür oluşturulabilir.

Yatmadan ortalama olarak yarım saat önce, hazırlanan kür tüketilmelidir. Fakat bilinmeli ki, bu kür uygulandıktan sonra her hangi bir besin tüketimi uygun değildir.

Limonlu su

Yoğurt kullanmak istemeyenler için, limonlu suyun da zayıflama kürleri arasında yer aldığı biliniyor. Yine limonlu su ile de sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Alkali suyun kilo verme de etkileri bilinirken, en iyi alkali suyun limonlu su olduğu belirtilmektedir.

Sağlık sorunlarından kaynaklı olarak ortaya çıkan kilo problemlerinde, kürler uygulanmadan önce, uzman doktor tavsiyesi alınması gerekebilir.

Bu yazı 1680 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun