" /> Yeni Sezon Kravat Trendleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Yeni Sezon Kravat Trendleri

Paylaş
 

Yeni Sezon Kravat Trendleri

Yorgun geçen günün ardından eve gelinip ilk çıkarılan şey kravatlardır. Boyunları gün boyu disiplin altında tutan kravatları gevşeterek yada tamamen çıkararak dinlenme moduna geçeriz. Erkekler için kravat belki en temel aksesuarlardan biri olduğu için çok fazla çeşit ve miktarda dolaplarında bulunur.

Bir kravatın kalitesini kumaşı, astarı, tela ve dikişleri en iyi şekilde belirler. Bu nedenle özenle seçilip satın alınması gereken parçalardan birisidir. Geçmişte resmiyet ifade eden kravatlar günümüzde stilin bir parçası olup spor, klasik farketmeden her erkeğin kullandığı aksesuarlar arasındadır. Önümüzdeki kış sezonunda ise birkaç model öne çıkıyor.

Yeni sezon erkek aksesuar trendlerine göz attığımızda bizi şaşırtan örgü kravatların öne çıktığını görüyoruz. Geçen sene trendlere hafiften giriş yapan örgü kravatlar bu sezon tamamiyle hakimiyeti altına alıyor. Takım elbiseler ile absürd bir şıklık oluşturan bu kravatlar en çok çizgi, blok ve puantiyeler ile karşımıza çıkıyor.

Sezonun ikinci dikkat çeken trendi ise artık ince kravatlara elveda diyoruz ve geçmişe dönüp babalarımızın kullandığı geniş kravatlara dönüyoruz. Nostaljik bir hava veren bu kravatlar artık tahtlarına tekrardan dönüyor. Bu trendi geçtiğimiz ay düzenlenen ve erkek modasından fikirler aldığımız Pitti Uomo fuarında gördük. Fuarda tanıtılan sokak tarzında üstünde durulan geniş kravatlar 40’lı yıllara gönderme yapıyor.

Bu kravatları kullanacaksanız düz renk, çapraz çizgili desenli yada küçük desenleri olanları seçmelisiniz. Bu kış geniş kravat trendini sokaklarda sıkça göreceğiz.

Yeni Sezon Kravat Trendleri

Bu yazı 1621 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun