" /> Yeni Geliştirilen Protez ile Sertlik Sorunu Ortadan Kalkıyor – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Yeni Geliştirilen Protez ile Sertlik Sorunu Ortadan Kalkıyor

Paylaş
 

Yeni Geliştirilen Protez ile Sertlik Sorunu Ortadan Kalkıyor

Yıllardır erkeklerin korkulu rüyası haline gelen sertlik problemleri, kalp ve damar hastalıklarının erken bir belirtisi olabilir. Her ne kadar sadece cinsel bir sorun olarak tanımlansa da, gerçekten sağlığınızı ilerleyen düzeylerde tehlikeye atabilecek bir durum olarak sizlerin karşısında olabilmesi muhtemeldir. Bu sebepten dolayı, erken teşhis imkânlarından yararlanarak, sertlik sorunları yaşayan bireylerin, bir doktor ile görüşmesi daha sağlıklı olabilmektir.

Yapılan araştırmalara göre, Üroloji uzmanı olan Dr. Hüseyin Lüleci, sertleşme problemlerinin, kişisel bir sağlık problemi olarak tanımlanması mümkün olsa da, bunlar ile birlikte, aile arasında huzursuzluklar ve eşler arasında tatsızlıklara sebep olduğu bilinmektedir. Elbette ki sağlıksız bir cinsel hayat, gerçek hayatı da etkileyerek, işlerinize verebileceğiniz dikkatli de azaltacaktır. Artık sizlerde Amerikan Medikal Sistemi tarafından geliştirilen protez ile sertlik problemlerinden kurtulabilir, penislerinizde, enine ve boyuma bir büyüme sağlayabilirsiniz.

Bu protez nedir?

Henüz yeni geliştirilmiş bir protezdir. Ortalama olarak, kişiden kişiye göre farklılık gösterse de,1,5 ya da 2 saat süren bir operasyon ile hastalara uygulanması mümkündür. Beden ve ruh sağlığı açısından, cinsel sorunların oldukça tehlikeli olduğunu varsayan Prof. Dr. M. İhsan Karaman, hiç bir çekimserlik yapılmadan, sorunların doktor ile danışılması gerektiğinin altını çizdi

Elbette ki bu protezin uygulanması için, hastanın tüm analizleri yapılarak, değerlendirilmeye alınması gerekmektedir. Hasta, etraflıca değerlendirilip, uygun görülmesi halinde, kısa bir cerrahi operasyon ile protez uygulaması sağlanarak, cinsel sorunların ortadan kaldırılabileceği sözlerini de ekleyen Karaman, her şey, atılması gereken bir adım ile başlayacağını söyleyerek konuşmasını bitirdi.

Yeni Geliştirilen Protez ile Sertlik Sorunu Ortadan Kalkıyor

Bu yazı 1282 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun