" /> Yazlık Damatlık Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Yazlık Damatlık Modelleri

Paylaş
 

Yazlık Damatlık Modelleri

Yeni sezonda damatlık modelleri yaz mevsimine uygun olan modeller içeriyor. Damatlıklarda yer alan ayrıntılar erkekleri düğün günlerinde şık ve iddialı göstermek için yarışıyor. 2016 yazlık damatlık modelleri arasında beyaz damatlıklar ilk planda yer alıyor. Beyaz damatlıklar özelliklede kır düğünlerinin vazgeçilmez damatlık modellerinden biri.

Yazlık damatlık modellerinde beyaz renginin yanı sıra; bebek mavisi gibi renklerde yoğun şekilde kullanılacak. Lacivert papyonla bir araya getirilen bu damatlıklarda gömlekler yine değişmeyen beyaz rengiyle bizimle olacak. Mavi ceket ve mavi pantolondan meydana gelen yazlık damatlıkların ceplerinde ise renkli mendillere yer veriliyor. Bebek mavisine uygun olarak ceplere iliştirilen turuncu mendiller erkeklerin severek kullanacakları aksesuarlar arasında yer alacak. 2016 yazlık damatlık modellerinde beyaz damatlıklarla beraber kullanılan mavi kravatlar ve mavi cep mendilleri yaz mevsiminin canlı renklerini bir arada taşımanızı sağlayacak. Toz pembe mendillerle beraber kombin yapılabilen mavi ceketler damatların gelinler kadar romantik görünmesini sağlayan ayrıntıların başında yer alacak.

Yazlık damatlık modelleri içinde krem rengi damatlıklarda yer alıyor. Beyaz gömleki krem rengi ceket ve pantolon, krem rengi şık bir yelekle yazlık damatlık tercihinizi yapabilirsiniz. Renk olarak kullandığınız açık mavi tonlarını sadece yeleğinizde de kullanabileceksiniz. Beyaz yazlık damatlık içine beyaz değil, mavi bir yelek giyerek beyaz ve mavinin uyumunu damatlığınızda estetik bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Yazlık Damatlık Modelleri

Bu yazı 2736 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun