" /> Yazın en Popüler Dövmeleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Yazın en Popüler Dövmeleri

Paylaş
 

Yazın en Popüler Dövmeleri 2015

Bu makalemizde yazın en popüler dövmelerini sizlere tanıtacağız. Yaz için aradğınız kol ve bacak dövmeleri ise tam yerine geldiniz.

Kol ve bacak dövmeleri yıllardır popüler olmuştur. Eğer göstermek yada kolayca dövmeleri saklayabilirsiniz buraları dövme daha çok tercih ediliyor çünkü ağrısı az ve çok yönetilebilir olması büyük nedenlerden biridir. Bazı bölgelerde çalışmak bir kemik üzerinde tabanca gezdirmesi sanatçı için çok rahatsız edici olabilir. Ayrıca yıllar boyunca senin dövmeler yaşın ilerlese bile dövme yıllar boyunca net bir şekilde kalır. (Tabii ki, iyi ve yetenekli bir sanatçıyla çalıştığınızı varsayarsak).

Kol için çeşitli tasarımlar veya tamamen kolu kaplayan uzun dövme koleksiyonları bulunmaktadır. Kol, bir ömür boyu bağlılık gerektiren ciddi bir dövme stilidir. Omzunuzdan başlar ve daha sonra merkezi bir şekilde aşağı doğru ilerler. İşte parlak dövme sanatçıları tarafından Instagramda bizimle paylaşılan bazı ince örnekler.

3599xr6

 

Hepsi Bu dövme kadar sessiz ve hayranlık gerektirir. Sanatta, yüzler ve eller gerçekten mükemmel ve çok zordur. Ellerinden bileklerine kadar vücuda çok orantılı bir şaheser. Dövmede olan güzellik, gizem ve büyü yakalayan sanat gerçekten sanat eseri.

fc8nzq

Bu dövme sonbaharda düşen yaprakları sayın Tarlov eseridir. Geleneksel Japon tarzı Slavas dövmeler. Koi bu dövme görünür ve genellikle güç ve cesareti sembolize etmek için kullanılır. Koi nedir derseniz Koi bir balık türüdür. Koi daha böyle kişisel bir yolculuk için mücadele arzusu isteyen bir sembolüdür.

1hc7yx

Bu dövme Beau Brady eseridir. Çalışmaya İsterseniz Instagram onu ​​takip edebilirsiniz.https://instagram.com/beauxbrady/
Hançer dövmelerinin çok anlamı var. Güce dayalı düşünce, pelerin veya hançer bu dövme onu yaptıran için benzersiz bir çalışmadır. Hissediyorum bu hançer bir mücevherli sap ve altın bekçi ile tam bir antik çağı çağrıştırıyor.

2ilem4k

Başka güzel bir örnek daha bu dövme Shige eseridir. Gördüğünüz gibi, bu dövme kişinin kolunun tamamını kapsar. Bu karmaşık bir tasarım olduğu gibi çeşitli geleneksel Japon semboller de içermektedir. Koi ve Dragon kombinasyonu tam güç ve vesayet sembolize eder. . Dragons dövmesi güçlerini kullanarak insanlar için iyilik yapmak, cömert ve yardımseverlik göstermek için kullanılır.

kf1jf8

Robert Borbas. Dövmede görünen kadın, boş gözler, kendini düşünmeden veya başka bir şeyin etkisi altında evrensel güçtür. Alnındaki sembolü birçok astrolojik tanrılarda bir selam ve haç baş aşağı iken, tipik geleneksel Hıristiyanlığını alay etmek için kullanılır. İblis yukarı doğru olan dişleri ve delici diline iltihaplanmış dokulu alandan fazlasıyla detayı zengindir. Dövmenin altında karga içerir dikkat edin. Karga kehanet, mistik kutsal ve yasa bir sembolüdür. Kargalar genellikle sıkıntılı bir hikayeyi sembolize etmek için kullanılır.

2e1598y

Bu özel parça, Robert Borbas aittir. Bazıları için, bu kafatası dövmelerine bakmak onlara baktığınızda hemen hemen her zaman kötü bir his yaratır. Kafatasları hayatında geçişi, ölüm ya da çürüme sembolize etmek için kullanılabilir. Bu özel kafatası Predator filmini çok andırıyor. . .

2zjc8d3

Bu tatlı dövme Jes Yen eseridir. Bu dövme detaylarına bakarak güzel gözlerinize ziyafet çektirin. Japon dövmeler ejderha sembolizmi örtülü olsalar bile,bunlar gözlerinin ilginçliğinin nedenlerinden biridir.Onlar izleyiciye kötü gözükme.Çatal irfan gibi bize inanıyor olabilirler,o ya da Koi onun dönüşüm sonrası ejderha sürprizi bakıyor.Bu yorum olanlara anlam yansıtabilir.Ne olursa olsun, kişisel anlamı, ejderha ağzının detay ve vücudunun ölçeklerini açık, cesur ve görüntünün tamamına bir hareket hissi verir.

2rptxr6

Bu bizim koleksiyonumuzda en güzel ön kol dövmelerden biridir. Bu dövme Koi özellikle ilginç kullanımı ve yol mavi stili kullanılır. Mavi ışık mavi gölgeleme için çiçek maviden, büyük anlam veriyor sanatçının yaratıcılığı bir vasiyet taşıyan dövme olduğunu Japon dövmeler de çok dövme benzersiz ve olduğu aşikardır. Mavi bir su birikintisi yukarıdan ona bakıyor ve o bitki örtüsü ile yüzer gibi sadece Koi yakalanmış bir belirtisi vardır.

 

Bu yazı 3785 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun