" /> Yağ Yaktıran Supplement Önerileri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Yağ Yaktıran Supplement Önerileri

Paylaş
 

Yağ Yaktıran Supplement Önerileri

Yediklerinize dikkat etmeden yağ yakarak kilo vermeniz mümkün. Aşırıya kaçmadan yemek, düzenli antrenmanlar ile beraber alacağınız supplement destekleri hızlı bir şekilde yağ yakmanızı sağlar.

İnsülin hormonuna tepki verme özelliği olduğu bilinen D vitamini, enerji elde etmek için yakmamız gereken glikozun hücrelerin içine işlemesine yardımcı olur. İnsüline ne kadar duyarlı olursak daha fazla glikoz yakarız. İşte bu duyarlılık için D vitamini önem taşır. Yağ yakımını hızlandıran supplement olarak bilinenlerden biri de kuşkusuz kalsiyumdur. Yağ hücrelerinde depolanmakta olan kalsiyum fazla olduğunda yağları yakmak için dışarıya salınacaktır.

Açlığı kontrol eden proteinler kas geliştirmede etkilidir. Kilo verirken kas kaybı yaşamanızı önler. Ayrıca gün içinde iki kere protein desteği almak kilo vermeyi hızlandırmaktadır. Omega 3 harika bir yağ yakma supplementidir. Vücutta bazı enzimler ile değişikliğe uğrayan Omega 3, hücrelerdeki yağların yakılmasını tetiklemektedir. Bununla beraber duyguları dengede tutar ve duygusal yeme isteklerinin önüne geçer.

Araştırmalar doymamış yağ asitlerinin kan şekerini sabit tuttuğunu ve iştahı azalttığını ortaya koymuştur. Zeytinyağı, avakado, bitter çikolata içinde bulunan yağlar kalori yakmak için birebirdir. Süt ürünleri ve hayvansal gıdalardan oluşturulan bir yağ asidi çeşidi olan CLA, kanda bulunan glikozun hücrelere girişini gerçekleştirir. Böylelikle vücutta yağ depolanmadan enerjiye dönüşür. Metobolizmayı geliştiren polifenoller bir antioksidan olup yağ yakmak için idealdir. Kış aylarında sık kullanılan yeşil çayda bol miktarda bulunur.

Bu yazı 1234 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun