" /> Yağ yakıcı egzersiz hareketleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Yağ yakıcı egzersiz hareketleri

Paylaş
 

Yağ yakıcı egzersiz hareketleri

Genel olarak kilo problemleri, aşırı ve çok hızlı bir şekilde yağlanmadan kaynaklanmaktadır. Elbette ki bu durumda farklı sebepler etki ederken, düzensiz ve dengesiz beslenme en çok etkili olanlar arasında.

Bahsedilen fazla kilolardan kurtulabilmek için, her zaman bir çözüm yolu bulunabilir. Fakat kişi, kendine uygun olan en sağlıklı yöntemi seçmek zorundadır. Aksi taktirde, kilo kaybı yaşarken, diğer sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bunlar arasında olan yağ yakıcı egzersiz hareketleri daha sağlıklı kilo verebilmenizde yardımcı olurken, karın kaslarınız da çalıştırmakta etkili olabilecektir.

Yarım mekik

Her zaman karın bölgesinde yağlanmadan kurtulabilmek ve sıkılaşabilmek için genel olarak yardımcı olabiliyor. Yarım mekik, bazı kişilere göre tam mekiğe göre daha az etki veriyormuş düşüncesi aslında yanlış olabilir. Çünkü yarım şekilde gerçekleştirdiğiniz bu mekik hareketi, sizlerin karın kaslarınızı daha iyi çalıştırabiliyor. Yine tam mekik hareketi de yağ yakmanızda yardımcı olabilecektir.

Diğer yağ yakıcı egzersiz hareketleri hakkında bilgiler vermek gerekirse eğer, şunlardan bahsedebiliriz.

The Hundred hareketi

Daha önce plates yapmış olanlar daha iyi bilecektir ki, the hundred, karın kaslarınızı çalıştırmakta oldukça yardımcı olacaktır. Sırt üstü yatarak, ellerinizi ve bacaklarınızı aynı yöne kaldırarak ayaklarınıza ulaşmaya çalışıyor gibi yapabilirsiniz. Bu esnada, karın bölgesinde açı daralacak, sıkılaştırma özelliği ve yağ yakıcı etkisi ortaya çıkabilecektir. Tabi ki düzenli setler bu konuda daha etkili bir sonuç elde edebilmenizde yardımcı olabilir.

Bu yazı 2849 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun