" /> Uzun Boylu Erkekler İçin Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Uzun Boylu Erkekler İçin Saç Modelleri

Paylaş
 

Uzun boylu bir erkeğin giyimine özen göstermesinin yanı sıra saçına da özen göstermesi son derece önemlidir. Günümüzde moda haline gelmiş kulak altı veya omuz hizası saçlar tercih edilmektedir. Son derece şık ve kullanışlı olan bu saç modeli tarama şeklinize göre de oldukça gösterişli bir hal alabilir. Fakat uzun bir boya sahipseniz kesinlikle saçınızı son zamanların çılgın modası haline gelmiş ve dikenli bir görüntü oluşturacak şekilde spreyle yukarı dikmeyin. Böyle bir görünüm zaten uzun olan boyunuzu gerektiğinden de uzun gösterecektir. Kilo açısından da şansız olup çok zayıfsanız bu saç modeli sizi olduğunuzdan da zayıf gösterecektir. Zayıf ve uzun boyluysanız saçlarınızı daima normal bir şekilde aşağıya tarayıp kullanmanızda fayda var.

Bu model zayıf olan elmacık kemiklerinizi ve yüzünüzü daha dolgun gösterecektir. Şayet yapılı bir vücuda ve birazda tombul bir bedene sahipseniz saçınızı geriye doğru tarayıp ön kısmını birazcık yukarı kaldırmanız da hiç bir sakınca yoktur. Kısa saç modelinden hoşlanıyorsanız yüzüne gidecek şekilde saçınızı şekillendirmeniz çok önemli zayıf yüz hatlarına sahipseniz kesinlikle saçınızı başınızın üzerine dikmeyin. Son zamanların saç kullanımı genel olarak kulak altı veya omuz hizasıdır. Bu tür saçları dağınık ve doğal haliyle bırakmanız da bu moda akımının bir parçası haline geldi. Ama hafif bir spreyle saçlarınızı geriye doğru tarayıp kendi haline bırakmanız hem dağınık hem de şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Bu yazı 3601 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun