" /> Uzun Boylu Erkekler İçin Ceket Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Uzun Boylu Erkekler İçin Ceket Modelleri

Paylaş
 

Uzun ya da kısa boylu erkeklerin neredeyse hepsinin ortak sorunlarından bir tanesi kıyafet seçimidir. Kısa boylu erkekler genellikle takım elbise giyemezken ya da giydiklerinde sürekli olarak bir yerleri eksik kalırken uzun boylu beylerde kıyafetlerinin bir türlü üzerlerine oturmamasından şikâyet ederler. Biz özellikle bu yazımızda sizlere boyları uzun olan erkeklerin ceket modelleri konusunda bir bilgilendirme yapacağız İlk önce dilerseniz uzun boylu beylere yakışan ceket modelleri hangisidir onlarla başlayalım.

Son zamanlarda ceketlerde moda tek düğme yönünde belirlenmiş durumda ancak uzun boylu bir beyefendi de tek düğme ceket hiçte başarılı bir tercih olmayacaktır. Bunun yerine dört düğme ya da beş düğmeli ceket çok daha şık duracaktır bu nedenle tercihinizi o yönde yapmanızda büyük yarar var.

Eğer ki uzun boylu ve zayıf bir beyefendi iseniz o zaman sizin işiniz biraz daha detaycı olacaktır sizin dikkat etmeniz gereken şey düğmeden sonra kol oranları olacaktır kollar ne kadar fit durursa o kadar güzel görünecektir. Yani fit bir takıma sahipsiniz ama kollar bol olmuş o zaman dilediğiniz kadar fit bir takımınız olsun yine de üzerinizde güzel durmayacaktır. Bu nedenle boy ve kol orantısına dikkat etmeniz gerekir.

Eğer ki 2 ya da 3 düğme bir ceket tercih edecekseniz o zaman illaki arkadan bir tek yırtmaç olmasına dikkat edin yani buradaki kıstas şudur eğer çok düğme tercih edecekseniz çift yırtmaç az düğme tercih edecekseniz tek yırtmaç.

UZUN BOYLU ERKEKLER İÇİN CEKET MODELLERİ

Bu yazı 4596 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun