" /> Ünlülerin Tercih Ettiği Sakal Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Ünlülerin Tercih Ettiği Sakal Modelleri

Paylaş
 

Ünlülerin Tercih Ettiği Sakal Modelleri

Ünlülerin Tercih Ettiği Sakal Modelleri herkesin merak ettiği gibi biraz değinecek olursak özellikle 2015 yılının başlarından itibaren uzun sakallar moda olmuş durumda.
Özellikle muhteşem yüzyıl dizisiyle başlayan uzun sakal furyası bir çok ünlünün olaya dahil olmasıyla ülke genelini sarmış oldu. Bunu daha sonrasında üniversite öğrencileri de devam ettirince 2015 yılına uzun sakal damgasını vurdu.
Aslında uzun sakal dememiz çok doğru ve yerinde bir anlatım olmayacak bizim ona kısaca kaba sakal modeli dememiz daha yerinde olacak. Bi çok ünlü bu uzun ve kaba sakal modellerini güzel şık bir güneş gözlüğü ile tamamlayıp dergilerde boy göstermiştir. Bu da onlara daha özgür ve kendinden emin bir duruş katmıştır diyebiliriz. Özellikle uzun boylu erkeklerde bu tarz sakal bir hayli hoş duruyor. Eğer ki daha kısa boylu iseniz bizim size tercihimiz bu sakal modelini tercih etmemelisiniz.
Uzun sakal furyasına kapılan ünlüleri sıralayacak olursak bunların en başında Halit Ergenç’ i sayabiliriz daha sonrasında ise bu olay İdo’ ya kadar gitmiştir. 2015 ilk yarısına bu modeller damgasını vurmuş olsa da yazın gelmesiyle beraber yine eskiye yani normale de bir dönüş olmuş durumda. Çünkü uzun sakalın yazın bakımı bir hayli zor.
Ünlülerin gelecek sakal modasına bakacak olursak büyük bir ihtimalle yine karizmanın ve de seksiliğin bir simgesi olan kirli sakal yine gündeme oturacak gibi görünüyor. Bugün birçok ünlü isim yine kirli sakallarına dönecek gibi görünüyor.

Bu yazı 2796 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun