" /> Türkiye’de Yazın Gidilebilecek Tatil Yerleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Türkiye’de Yazın Gidilebilecek Tatil Yerleri

Paylaş
 

Mübarek Ramazan Ayı’nın sonuna yaklaşılmasıyla yazın gidilebilecek tatil yerleri ve otel planları yapılmaya başlandı.Bu yazımızda siz saygıdeğer okurlarımıza Cennet Türkiye’miz de nerelere gidilebileceğinden bahsettik.

Resimlerin üzerine tıklayarak resimleri tam boyutta görebilirsiniz.

 

1-MARMARİS

Yerli halkı içtendir,farklı insanlar bir ara refah içinde yaşıyorlar.Gözlemlere dayanarak söylemek gerekirse en çok Alman turist var.Rus,İngiliz,Hollandalı da bir hayli fazla.

enlargedprostateMarmaris icmeler 1marmaris_slider1

2-ALANYA

Güneyin en güney tarafından kalan Alanya Antalya’nın güzel bir ilçesidir.Trustik anlamda gelişmiştir.Küçük olmasına rağmen en çok tercih edilen yerlerden biridir Alanya. Alman ve Rus turistleri sıklıkla görebilirsisiniz. Alanya’ya gittiğinizde Kızıl Kule ve Alanya Müzesini görmeden gelmeyin.

250620141212499884267_3 alanya-1 Riviera-Hotel-Kleopatra-Palaji-Alanya

3-BODRUM

1960’lara kadar balıkçı şehri olan bodrum zamanla turizm sektörünün vazgeçilmezi hale gelmiştir.Gece hayatı ile meşhurdur gece külüpleri saat akşam 10 olmadan canlanmaz gecesi gündüzünden güzeldir Bodrum’un.

Bodrum bodrumplajlari photos_photos_silia_bodrum_04

4-ÇEŞME

Çeşme İzmir’in ilinin batısında yer alır İzmir’e 70 km dir.En çok tercih edilen tatil mekanların başında yer alır dersek yalan söylemiş olmayız. Genellikle ünlülerin tercihi her yıl Çeşme olur.Pahalı bir yerdir Çeşme.Gecesi güzeldir ama cebimize güvenmemiz gerek. 🙂

28594-Foto Galeri 9 cesme-599x400 Propaganda-Beach-Club-Çeşme

Bu yazı 2453 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun