" /> Sportif Bir Akım Zamanı – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Sportif Bir Akım Zamanı

Paylaş
 

Sportif Bir Akım Zamanı

Yaşıyor olduğumuz kentsel çevrenin gelişen olanaklarının kolaylığından mıdır bilmiyorum ancak dünyadaki ülke toplumları olarak azalmakta olan yeşil alanlardan ötürü salon sporuna ilgimiz çoğaldı. Herkeste spor salonlarına kayıt olma ile alakalı bir heves ya da merak başladı.Bu nedenden ötürüde bir kaç sezondur yükselişte idi belki ancak spor giyim bu sene dünyadaki en büyük trend durumuna geldi.

Kendi tarzını bulmuş ve de buna göre gardırobunu kendi zevkine uygun olan parçalar ile taçlandıran herkesin en azından bir çift Adidas Stan Smiths veyahut Nike international’a sahip olmazı gözlerden kaçmıyor.

Ayrıca sene boyunca gerçekleşen uluslararası moda haftaları kapsamında da katılımcıların az önce adlarını saydığım markaların tasarımlarına sahip oldukları görülürken, Chanel, Valentino, Calvin Klein ve de Dior gibi köklü markalarda bu değişimlere uyum sağladılar.

Bizleri en çok heyecanlandıran etkinlik ise Alexander Wang’ın H&M markası için hazırlamış olduğu maskülen sportif koleksiyonun sergilenmiş olduğu defile idi. Bu gelişmeler yaşanıyorken İspanyol markalar da bir anda kendi spor giyim koleksiyonlarını ülkemize getirdiler. Özellikle bu sezon içerisinde backpack çanta modelleri fazlası ile beğenildi.

Yeni seneye girerken almış olduğunuz kararlar arasında forma giymek, kilo vermek gibi maddeler ekledi iseniz motive olmak amacı ile küçük bir alışveriş listesi hazırlamanız ise kendi yararınıza olacaktır.

Sportif Bir Akım Zamanı

Bu yazı 1080 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun