" /> Sevgilinizin doğru adam olmadığını belirten 5 dikkat çekici – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Sevgilinizin doğru adam olmadığını belirten 5 dikkat çekici

Paylaş
 
Karşınızdaki için işte şıp diye “O” diyemiyorsanız veya bütün diyecek gibi oluyorsunuz fakat bir gülme geliyorsa sizi buraya alalım.
İşte karşınızdakinin aradığınız Bay Dürüst olup olmadığını anlamanıza tezgâhtar 5 gösterge…
Kriz anlarında istemediğiniz birine dönüşüyorsa…
“Birinin gerçek yüzünü sinirlenince görürsünüz” diye bir söz vardır. Kriz anlarında karşınızdakinin takındığı tavrı iyi gözlemleyin. Yolda sırası gelmişken lastiğiniz patladı. Nasıl davranıyor? Gerginlik ve sinirle bağırıp çağırıyor mu yahut sakinliğini koruyup sorunu çözmeye mi odaklanıyor bir bakın. Her daim diken üstündeyseniz ve “Aman inşallah bir sorun olmaz da başımız ağrımaz” diyorsanız bu ilişkiyi devam ettirdiğinizde başınızın daha fazla ağrıyacağını unutmayın. Koşarak uzaklaşın.
Onunla birlike olmaktan sıkılıyorsanız…
“Yani bir sıkıntı Lolipop, adamdan sıkılıyorsak illaki ne işimiz var onunla” diyebilirsiniz. Bahsettiğim şey 7/24 sıkılmak değil. Baş başa kaldığınız anlarda ne hissettiğinizi ölçün. Kesintisiz arkadaşlarınızın da sizinle olmasını mı istiyorsunuz? Baş başa kaldığınız anlarda aslında diğer bir yerde olmayı mı seçim edersiniz? Mutlaka bir kaç kere baş başa uzun süreli zaman geçirmeyi deneyin. Onunla birlikteyken saati sayıyorsanız, diğer yerde edinmek istiyorsanız ya da bir lahza önce evinize dönmek istiyorsanız DÖNÜN.
Benzer değerlere sahip değilseniz…
Benzer fikirlere sahip olmak zorunda değilsiniz. En Ince Ayrıntısına Değin ters görüşlerde bile olsanız akla yatkın tartışmalar yapabiliyorsanız, bakımlı bir şekilde hatalı anlaşılmaktan korkmadan fikirlerinizi açıklayabiliyorsanız, çocuk yetiştirme konusundaki düşünceleriniz benzerlik gösteriyorsa, arkadaşlarınızdan konuşurken benzer noktalara değiniyorsanız ne ala mualla! Yok efendim, tartışmak sevmekten daha baskı geliyorsa sakince yere bırakın.
Güldüğünüzden daha pozitif ağlıyorsanız…
Gözünüzün yaşı sürekli göz pınarınızdan eksik olmuyorsa yapmayın. Kiminle gülüyorsanız, kiminle mutluysanız, kimin yanına kendinizi huzurlu hissediyorsanız onunla olun. Pek gözde yaşla hayat geçmez. 70 yaşına geldiğinizde gözlerinizin kenarı ağlamaktan yok gülmekten kırışmış olsun.
Gelişmiyorsa ya da gelişmenize yardım olmuyorsa…
Kimse kusura bakmasın ama “Mükemmelim” diyen halt etmiş. O da çok iyi yok siz de değilsiniz. Hepimiz hayatımızda, işimizde ve ilişkilerimizde bir sürü hata yaptık. Şuan olduğumuz birey haline gelmemizde de yediğimiz hurmaların bizi tırmalaması büyük rol oynuyor. Eğer ilişkiye başladığınızdan beri kendisini iyi yönde geliştirmiyorsa, ruhsal, hissi, maddesel ve mali anlamda daha iyiye gitme eğiliminde değilse; sizin kendinizi geliştirmeniz konusunda da yardım yerine köstek olma misyonu yüklenmiş gibi davranıyorsa içten adam olmayabileceğini bir düşünün derim.
Lolipop
Bu yazı 615 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun