" /> Sertlik Sorununda Dalga Tedavisi Kimlerde Uygundur? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Sertlik Sorununda Dalga Tedavisi Kimlerde Uygundur?

Paylaş
 

Sertlik Sorununda Dalga Tedavisi Kimlerde Uygundur?

Son yıllarda erkeklerde görülen sertleşme sorunlarında, şok dalga tedavisi kullanılarak, sorunlar ortadan kaldırılabiliyor. Ağızdan alınan ilaçlar ile maalesef sertleşme sorunları kalıcı olarak çözüm sağlamıyor. Bu hastalar için uygun olarak dalga tedavisi, şu kişilerde uygulaması mümkün olabiliyor.

  •         Kalp damar hastaları
  •         Kalp krizinden kaynaklı olan sertlik problemlerinde
  •         Yüksek tansiyon rahatsızlığından kaynaklı sorunlarda
  •         Şeker hastalığına bağlı damar sorunu bulunanlar
  •         Periferik arter tıkanıkları olanlar
  •         Sigara kullanımına ya da beslenmeye bağlı olarak sertlik sorunu yaşayanlarda

Uygulama nasıl gerçekleşiyor?

                Bahsedilen şok dalga yöntemi, sertleşme sorunları yaşayan erkeklerde, toplam olarak 12 seans bir uygulama ile gerçekleştirilmektedir. Tedavi döneminin ise 3 aşamalı olarak gerçekleştiği uzmanlar tarafından açıklanmıştır. Birinci aşama olarak, 3 haftalık bir süre ile birlikte, her hafta 2 seans uygulaması gerçekleştirilmektedir. Diğer aşama da ise, bir istirahat dönemi ortaya çıkıyor.  3 hafta hasta dinlendiriliyor. Son aşamada ise, yine ilk aşamada olduğu gibi, 3 haftada toplam olarak haftada 2 seans uygulaması gerçekleştirilmektedir.

Seansların uygulama süresi ise, her seans için ortalama 15 dakika belirlenmiştir. Yani her hafta 30 dakikalık seanslar ile şok dalga yöntemi ile sertlik sorunlarından kurtulabilmek mümkün oluyor. İlk hafta seanslarından sonra, hasta da etki etmeye başlayan bu yöntem, kalıcı ve etkili sonuç için, 12 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Seanslar tam olarak gerçekleştirilmeli ve tüm seanslar düzenli olarak tamamlanmalıdır.

Bu uygulama esnasında, her hangi bir acı, ağrı ya da sızı mümkün olmuyor. İlaçsız tedavi yöntemleri arasında bulunan bu yöntem, bilinenlere göre yan etkisi de yoktur.

Sertlik Sorununda Dalga Tedavisi Kimlerde Uygundur?

Bu yazı 1231 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun