" /> Sertleşme Sorununda Dalga Tedavisi – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Sertleşme Sorununda Dalga Tedavisi

Paylaş
 

Sertleşme Sorununda Dalga Tedavisi

Sertleşme sorunları her ne kadar genç yaşlarda da psikolojik bir sorun olarak ortaya çıksa da, 60 yaş ve üzeri bireylerde % 69 bir oranla oldukça sık görülmektedir. İleri yaşlarda fiziksel bir sorun olarak meydana gelen bu sorun, erkeklerin, ereksiyonu sağlayabilme ya da ereksiyonu sürdürebilme gibi problemler ile ortaya çıkmaktadır.

Oldukça farklı yöntemler ile sertleşme sorunları ortadan kaldırılabilse de, kalıcı çözüm üretmek isteyen bireyler, son olarak, cerrahi müdahalelere sahip olarak, sorundan kurtulabiliyorlar. Alternatif ilaçlar kullanılarak, geçici bir çözüm bulunabilse de, sorundan kalıcı olarak kurtulmak isteyen erkekler, şok dalga yönteminden tercihlerini yapıyorlar.

Şok dalga tedavisi

Yeni geliştirilen bir yöntem olması ile birlikte, hastaya her hangi bir ağrı ya da sızı oluşturmadığı bilinmektedir. Toplam olarak 12 seans uygulaması ile birlikte, 3 aşamada gerçekleştirilmektedir. Tüm aşamalar 3 haftalık süreçler olurken, haftada 2 seans uygulamak gerekmektedir. 2. Aşama olan 3 haftalık süreç ise, dinlenme süreci olarak belirlenirken, ilk ve son aşamada, haftada 2 seans olmak üzere, 3’erden toplam 6 hafta seans uygulanıyor. Seanslar ise, 15 dakika olarak gerçekleştiriliyor.

Tam olarak bu tedaviden bilgi sahibi olmayanlar için, ilk olarak teknolojik gelişimler ile birlikte, kalp yetmezliği ve damar dolaşım kapasitesinin artırılması amacı ile kullanıldığı bilinmelidir. Ses dalgaları uygulanarak, penise uygulanma gerçekleştirilmektedir. Bu yöntem, sertleşme sorunlarının kalıcı olarak ortadan kaldırılması üzere geliştirilmiştir. Tabi ki bu yöntemden, oldukça farklı kişiler yararlanabilirken, bazı hastalıklara sahip olan bireylerin bile yararlanabilmesi mümkün hale getirilmiştir.

Sertleşme Sorununda Dalga Tedavisi

Bu yazı 1318 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun