" /> Sertleşme Sorunlarında Farklı Yöntem – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Sertleşme Sorunlarında Farklı Yöntem

Paylaş
 

Sertleşme Sorunlarında Farklı Yöntem

Sertlik sorunları, yıllardır erkeklerin korkulu rüyası olmaya devam etmektedir. Yine günümüzde de farklı sebeplere ve farklı yaş gruplarına bağlı olarak bu sorunlar ile karşılaşabilmek mümkündür. Oral tedaviye cevap veremeyen sertlik sorunlarında ise, farklı bir yöntem uygulanarak, ikinci bir alternatif seçeneği sunulmaktadır. Bu da, penise enjeksiyon uygulama yöntemi ile sertlik sorunlarından kurtulma şeklindedir. Bahsedilen tedavi yöntemleri, pek çok hasta grubu tarafından, uzun süreli ve zahmetli olmasından dolayı, uygulanamaz görülmektedir.

İkinci bir seçenek olarak, tedavileri başarısız ya da kabul edilir görülmeyen hastalar ise, balon cerrahisine yönlendirilerek, yeni yöntemler uygulanabilmektedir. Böylelikle artık sertlik problemlerinden farklı alternatifler ile kurtulabilmek mümkün hale gelmiştir.

EDSWT seçeneği ve hastalara sağladığı kolaylıklar 

Her zaman hastalar, doğal ereksiyonları tercih etmek istemektedir. İlaç ve mekanik cihaz yardımı ile sunulan destekler kullanılmadan, bu süreci tercih etmekteler. Hastalığın kaynağı araştırarak, tedavi süreçlerinde ki farklılıklar araştırılarak, daha uygun bir yöntem uygulanmalıdır. Sebep ne olursa olsun ereksiyon sorunları yaşayan bireylere, nedene bağlı olarak farkı yöntemler uygulanabilir.

Şok dalga tedavisi yani EDSWT              

Şok dalga tedavisi ile sertleşme sorunlarına kalıcı olarak çözümler bulunabilmektedir. Düşük yoğunluklu şok dalgalar ile daha ağrısız ve kolay bir yöntem uygulanarak, hastalıklara kolaylıklar sağlanmaktadır. Hem sorun çözülürken, hem de sorunun çözüm aşamasında daha az ağrıya sebep olması da tercih edilme sebeplerinden olmuştur. 12 seansta gerçekleştirilmek ile birlikte, toplamda 9 hafta sürmektedir. İlk 3 hafta da günlük 15 dakikalık 2 seans ile birlikte, 2. 3 haftalık süreç dinlenme süreci olurken, 3. 3 hafta da ise geri kalan seanslar uygulanmaktadır.

Sertleşme Sorunlarında Farklı Yöntem

Bu yazı 1139 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun