" /> Seks Sırasında Penisi Kırıldı – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Seks Sırasında Penisi Kırıldı

Paylaş
 

Seks Sırasında Penisi Kırıldı

Çok ilginç ya da imkânsız gibi görülse de, erkeklerde, penis kırılması oldukça sık görülen sorunlar arasında olabilmektedir. Bu konuda zaten bir doktor açıklama yaparak, sebeplerinden bahsetmişti.

Hayatında ki acıların en büyüklerinden birisi olduğunu açıklayarak, 22 yaşında ki sevgilisi Clarissa Cairns ile cinsel birleşme esnasında penisinin kırıldığını dile getirdi. Bu kırılma esnasında ise, çay diye bir ses duyduğunu belirtirken, tarifi zor bir ağrı içerisinde olduğunu anlatırken, açıklamalarına şunları da ekledi: ” Hayatımda böyle bir acı yaşamadım. Etrafta zıplayıp duruyordum. Her yer kan içerisindeydi”.

Hemen ambulans çağırdılar

Gayet normal olarak, bilinçli bireylerin bu durumda direkt olarak bir sağlık kuruluşuna başvurması gerekmektedir. Bu konuda hassas olan çift, hemen bir ambulans çağırarak, acil olarak hastaneye ulaşım gerçekleştirdi.

Cerrahi müdahale

Uzman doktorların görüşlerine göre, penis kırılması, kolay bir tedavi süreci ile çözüme kavuşturulabilir. Ortalama olarak 1 saatlik bir müdahale ile tamamlanırken, 2 gün içerisinde taburcu olmak mümkündür şeklinde rahatlatıcı konuşmalar yapmışlardır.

Hasar görülen yerler tedavi edilirken, diğer hastaların bu konu hakkında benimle dalga geçtikleri şeklinde açıklamalar yapan bay, taburcu olduktan sonra 2 ay yataktan çıkamamasının yanı sıra, 7 kez kanlar içinde kalması ile hastaneye kaldırıldığı da bilinmektedir.

Utandım

Penisin kırılma durumu ile karşılaşan adam, en zorlu dakikalarında, hemşirelerin pansuman yaptıkları zamandı diye belirterek utandığını dile getirmiş ve konuşmalarını tamamlamıştır.

Seks Sırasında Penisi Kırıldı

Bu yazı 2020 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun