" /> Sakal ve Bıyık Ekimi – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Sakal ve Bıyık Ekimi

Paylaş
 

Sakal ve Bıyık Ekimi

Erkeklerin oldukça hassas olduğu sakal ve bıyık düzensizlikleri, psikolojik olarak etkilenmelerine yol açabilmektedir. Son yıllarda gelişen teknolojiler ile birlikte, sakal ve bıyık ekimi artık mümkün halde olurken, pek çok erkeğin sorunlarından kurtulabilmesine olanak sağlamıştır.

Talep artıyor

Köselik yaşayan ve bıyıkları olmayan erkeklerin, teknolojik gelişimler ile birlikte, sakal ve bıyık ekimine karşı talepleri gün geçtikçe artıyor.

Konu hakkında uzman olan, Op. Dr. Bülent Cihantimur’un açıklamasına göre, uygulanacak yöntemin, oldukça kolay ve basit bir yöntem olduğu yönündedir. Son teknoloji olarak üretilen ve sakal, bıyık ekimi için kullanılan cihazlar, sorun hakkında etkili çözümler verebiliyor. Böylelikle de erkeklerin köselik problemleri ile psikolojik olarak etkilenmeleri ortadan kaldırılabiliyor. Artık sakalında ve bıyığında, eksiklik yaşayan erkeklerin ekim yapabileceklerini bildiğini söyleyen Cihantimur, oluruna bırakmadıklarını ve ertelemediklerini dile getirerek, taleplerin arttığını belirtmiştir.

Nasıl yapılıyor?

Saç ekimi nasıl yapılıyorsa, aslında sakal ve bıyık ekimi de çok farklı değil diyen Cihantimur, cerrahi işlemler olarak tanımlamıştır. Farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan bu durumun, genel olarak, bölgesel boşluk şeklinde hastalara uygulandığını belirtirken, hormonlardan dolayı sakal bıyık eksikliğinde de etkili olduğunu açıklamıştır. Lokal anestezi uygulanarak, FUE tekniği ile işlemler tamamlanarak, hastaların bu konuda sorunları çözüme kavuşturulmaktadır gibi rahatlatıcı sözlerde bulunmuştur. Artık köselik sorunlarını sakal ve bıyık ekim teknikleri ile cerrahi müdahaleler ile gerçekleştirmek oldukça kolay olarak da altını çizmiştir.

Sakal ve Bıyık Ekimi

Bu yazı 2296 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun