" /> Sakal Tıraşı Nasıl Olunur? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Sakal Tıraşı Nasıl Olunur?

Paylaş
 

Sakal Tıraşı Nasıl Olunur?

Tüm erkekler kendi hormonlarının elverdiği zamanda yüzündeki tüylenmelerle karşı karşıya kalacaklardır. Erkeklerde bu kıllanma aslında bir semboldür ve olmazsa olmazdır. Ancak her erkeğin özellikle yeni traş olması gereken bir erkeğin traş konusunda dikkat etmesi gereken birkaç püf noktar vardır dilerseniz bu önemli püf noktalar hakkında sizleri birazcık bilgilendirelim. Yıllar sonra bu konuda ustalaşmış olacak ve size yemek yemek ve su içmek gibi doğal bir süreç gelecek fakat bu 3 madde gerçekten sizin ve cildiniz için önemli olacaktır.

Traş Olmanın Püf Noktaları
1. Yüzünüze süreceğiniz traş köpüğünüzün kaliteli olmasını tercih etmelisiniz. Çünkü köpük ne kadar kaliteli ise sakallarınız o derece yumuşar ve cildinize verilen zarar en aşağı seviyeye inmiş olacaktır.

2. Bizim size önerimiz daha çok traş köpüğü değil de jellerden yana olmasıdır. Jeller sayesinde hem cildinize ovarak masaj yapmış olacaksınız hem de gereksiz israftan kaçınmış olacaksınız

3. Sakallarınızın çıktığı yön oldukça önemlidir bu her erkekte değişmektedir bu nedenle bu dakikadan sonra jileti sadece tek yönlü olarak kullanmaya özen göstermelisiniz çünkü sürekli yön değiştirmeniz sakalınızın değişik yönlere bakar şekilde çıkmasına neden olacaktır.

Şimdi bu yukarıda saymış olduğum üç madde doğrultusunda traş yapmış olmanız hem cildiniz hem de sakal düzeniniz için başarılı bir yöntem olacaktır. Kısa bir not düşmek gerekirse bu zaman içerisinde traş olurken defalarca kez yüzünüzü kesebilirsiniz ancak bunlar normaldir onları da bir nazar boncuğu olarak değerlendirebilirsiniz.

Bu yazı 1885 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun