" /> Prostat Kanseri Hastalığı ve Tedavisi – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Prostat Kanseri Hastalığı ve Tedavisi

Paylaş
 

Prostat kanseri günümüzde erkeklerde görülen en önemli ve en çok erkekler tarafından en çok görülme sıklığı olan hastalıktır.

Prostat normalde bir ceviz büyüklüğünde olması gerekirken prostat hastası olan bireyin daha büyük olabiliyor. Prostat kanserinin nedenleri ve nasıl olduğu hakkında bilgi veremiyorlar ve bulaşıcı değildir. Bu hastalık en çok ABD de görülme sıklığı varken Türk iyemizde daha az olduğu belirtilmektedir. 45 ve yaş üstünde görülen erkekler bu hastalık hayatlarını kısıtlıyorlar. Genetik faktöründe de rol oynanan bu hastalık yaş ve ırk gibi faktörleri de bulunmaktadır. Prostat kanserinin belirtileri idrar da zorluk, seyrelme, sık sık idrar çıkma, idrarda kan gibi belirtiler var ama bu belirtilerin doğrultusunda hiçbir kanserin teşhisi veya tanısı konulamamaktadır. Prostat hastalıkları sadece kanser değil büyüme ve enjeksiyon gibi hastalıkları mevcuttur. Prostatın tedavisi bitkisel doğal tedavi yöntemlerinden ve ışın tedavisi ve hormon gibi de tedavi çeşitleri mevcuttur.

Birçok doktor tarafından kanser olanlarının endişelenmemeleri ve bu konu hakkında her geçen gün daha teknoloji artarak tedavi seçenekleri artmaktadır.

Bu yazı 1317 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun