" /> Penis kısalığında yeni yöntem – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Penis kısalığında yeni yöntem

Paylaş
 
Prof. Dr. Mustafa Faruk Sanatkâr, 50 yaş üstü erkeklerde sertleşme sorunuyla birlikte penis boyunda kısalmanın meydana geldiğini kaydett. Prof. Dr. Mustafa Faruk Sanatçı, yaşlılığın yanı sıra şeker hastalığına alt peniste plak oluşumu, sertleşme hemen eğrilmeyle karakterize olan ’Peyronie’ hastalığı nedeniyle penis boyu kısalmasının çoğunlukla karşılaşılan şik?yetlerden olduğunu vurguladı.
CERRAHİ MÜDAHALE YÜZ GÜLDÜRMÜYOR
Prof. Dr. Usta, penis boyunu uzatmaya rağmen cerrahi girişimlerin ara sıra tercih edildiğini, ihtiyaç cerrahi girişimin olası komplikasyonları gerekse de ameliyat sonuçlarının mükemmel sonuç vermemesi sebebiyle bu yöntemin  yaygın olarak kullanılmadığını kaydetti. Bunda sebebiyle araştırmacıların basit ve güvenle uygulanabilir tedavi seçenekleri arayışına girdiğini açıklayan Prof. Dr. Ressam, “Yakın zamanda ’penis çekme’ cihazı olarak isimlendirilen aletlerin üretimine başlanmış ve hasta ve hekimlerin kullanımına sunulmuştur” dedi.
4 AYDA 1-4 SANTİM UZUYOR
Penis çekme cihazının çalışma prensibini anlatan Prof. Dr. Usta, şöyle konuştu:
“Penis, boylu boyunca uygun olarak içine yerleştirilen bir cihaz değin ileri dürüst olarak günün belirli saatlerinde çekiliyor. Bu tedavi sırasında uygulanan çekme işlemi sızısız olup, özel tertibat sayesinde penise zarar verilmesi laf konusu değil. Yakın zamanda İspanya’da yapılan bir çalışmanın sonuçlarına tarafından, günlük 8-12 saatlik çekme işlemi ile 4 ay sonunda penis boyunun 1-4cm civarında uzadığı ortaya konuldu.”
Bu yazı 1844 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun