" /> Oversize T-shirt – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Oversize T-shirt

Paylaş
 

Oversize T-shirt

Bir aralar fazlası ile revaçta olan oversize yani bol kesim olarak ifade ettiğimiz bedeninizden çok daha büyük, düz renkteki basic tişörtlerimiz revaçtalar. Bu tişörtler ilk önce Amerikalı rap şarkıcıları tarafından giyilmesi ile tanınmıştı. Yavaş yavaş bizler de giymeye başladık son bir senedir.

Gerçekten de bahar aylarında çok ferah bol, bir o kadar da uyumlu kolay bir şekilde giy çık parçanız olabilecek nitelikteki parçalar. Tüm bir kış değişik versiyonlarını ve kombinlerini de gördük. Bu kombinler dar paçalı eşofmanlar ile, daha fazla üstüne okul montu veyahut deri mont ile kafanıza cap takıldığında bilindik bir görüntü yani tam olarak sanatçılardan bir kopyalama yaptık.
Ancak biz bu sezon içinde size daha da güzel bir fikir vereceğiz, dar paçalı eşofmanlar yerine chino pantolon ile deneyin. Çok klasik bir kesim olmayacak şekildeki pantolonlar bol tişörtümüzü sokak modası şeklindeki görünümden biraz çıkartarak, sizi fazlası ile şık bir görünüme kavuşturmuş olacak. Ancak küçük bir ayrıntı bu pantolonlar ile giyerken tişörtü hiç bir şekilde dışarı çıkartmamalıyız. Kolaya kaçarak hızlıca çıkalım dersek, oversize tişörtümüzün altına en basit olarak slim fit bir kot ve de spor ayakkabı modellerini de tercih yapabiliriz.

Oversize T-shirt

 

oversized-tshirt

Bu yazı 1747 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun