" /> Nişan İçin Erkek Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Nişan İçin Erkek Saç Modelleri

Paylaş
 

Hayatınızın en önemli günlerinden birisi olan nişanınız da en az gelin adayı kadar sizinde bakımlı ve çekici görünmeniz önemlidir. Kendinize en çok yakışan modeli bulmalı ve o gün tüm yakışıklılığınızı sergilemelisiniz.
Seçtiğiniz saç giyeceğiniz takım elbise veya kıyafet ile bir bütün olmalıdır. Eğer takım elbise giyecekseniz daha resmi ama çekici saç modellerine göz atabilirsiniz.

1. Model: Saçlar önlerden hafif uzun arkalardan kısa olacak şekilde kestirilmelidir. Önden bir tutam saç alınır ve yana doğru alna düşmeyecek şekilde havalandırılarak yatırılır.

2. Model: Saçlar kabartılarak önden arkaya doğru yatırılır. Bu modelde saç kesiminiz önlerden göz hizasında arkalardan ise çok kısa olmalıdır.

3. Model: Bu model için saçınız aynı uzunlukta olmalıdır. Saçlar ortadan ikiye ayrılarak bir şekillendirici yardımı ile birer tutam kıvrılır.

4. Model: Bu modelde saçlar çok kısa olmamalıdır. Saçlar yandan ayrılır çok olan taraf biraz kabartılarak yana doğru yatırılır. Bu model hem çok şık olup hemde bir çok damat tarafından tercih edilmektedir.

5. Model: Bu modeli saçları biraz daha alnından başlayan insanlar daha kolay bir şekilde uygulayabilirler. Saçlar önden kabartılır ve v harfi oluşturacak şekilde iki taraflı arkaya doğru yatırılır. Bu model bozulma riski yüksek bir model olduğu için iyice sabitlendiğine emin olmalısınız.

Saçlarınızı nişanınızdan önce mutlaka güvendiğiniz bir kuaföre giderek yaptırınız. Bu sayede size yakışıp yakışmadığını öğrenebilir ona göre düzeltmeler yaptırabilirsiniz.

Bu yazı 1608 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun