" /> Minyon Tip Erkek İçin Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Minyon Tip Erkek İçin Saç Modelleri

Paylaş
 

Minyon tipe sahip erkekler seçecekleri saç modeli ve saç kesimi ile hemcinslerinin arasından rahatlıkla sıyrılabilir, farklı bir görünüme kavuşabilir. Peki, ama nasıl? Minyon tipli erkekler için saç modelleri, bu sezon daha çok doğal modellerden yana. Siz de minyon vücut yapısına sahipseniz, abartılı modellerden kesinlikle kaçınmalı, doğal ancak hareketli saç modelleri ve kesimleri tercih etmelisiniz.

Minyon tipli erkekler yüz yapıları normale oranla daha küçük olduğu için abartılı modellerden kesinlikle uzak durmalıdırlar. Çünkü seçecekleri abartılı saç modelleri yüzlerinin olduğundan daha küçük görünmesine yol açabilir. Bunun yanı sıra daha sakin ama küçük detaylar ile hareketlendirilmiş modeller oldukça şık ve cool görünecektir. Örneğin, yanları kısa bir şekilde ön ve üst kısmı ise daha uzun kestirerek oldukça hareketli bir görünüm yakalayabilirsiniz. Üstelik az miktarda bir jöle saçlarınıza şekil vermek ve kalıcılığını sağlamak için yeterli olacaktır. Daha karizmatik bir görünüm sergilemek istiyorsanız, yan kısımları da bir tık daha uzun bırakarak ön kısımları fön yardımıyla biraz kabartın. Ardından arkaya doğru tarayarak jöle yardımı ile sabitleyin. Minyon vücut tipine sahipseniz üstelik saçlarınız da kıvırcık ise bir adım öndesiniz demektir. Böyle bir durumda saçlarınızı uzun bırakarak karıştır-çık modeli çok daha uygun bir seçim olacak ve cool bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra düz saç tipine sahipseniz, yan kısımları 3 numaraya vurdurup, üstleri 1 numara da bırakın. Ardından jöle yardımı ile saçlarınızı dikleştirin. Ancak bunu yaparken özensiz ve karışık bir görünüm sağlayacak şekilde yapmalısınız.

Bu yazı 4225 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun