" /> maksimum istek jinekomasti ve penis büyütme estetiğine – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

maksimum istek jinekomasti ve penis büyütme estetiğine

Paylaş
 

Her geçen yıl erkeklerin estetik görüntüleri üstünde daha pozitif vesvese yaşadıklarını gözlemliyoruz. 2000’li yıllarla başlayan bu daha iyi görünme istediği, estetik cerrahi ve medikal uygulamalardan faydalanan erkek hasta sayısını artırıyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur” Erkekler yeni versiyonları yerine, daha iyi versiyonlarını istiyorlar” dedi.

Jinekomasti, penis büyütme, karın kası estetiği

“17 seneyi aşkın zamandır estetik cerrah olarak çalışıyorum ve her geçen sene erkek hastalarımın sayısı artıyor. Erkekler en fazla saç ekimi, karın kası estetiği, erkeklerde meme büyümesi sorununu çözümleyen jinekomasti operasyonu ameliyatsız estetik uygulamaları arasında da Örümcek Ağı estetiği, dolgu ve botoks uygulamalarını seçim ediyor. Son zamanlarda ayrıca penis büyütme operasyonları da ivme kazandı.

Bu saydığım müdahalelerin hiç birisinde kasıt, yeni, öbür bir insan haline aktarmak yok, yalnızca daha iyi belirmek, daha iyi hissetmek. Sıfırdan, yeni bir versiyon değil, yalnızca daha iyi versiyona varmak. Bu sebeple erkekler muhakkak radikal bir değişimden öte bir şey istiyorlar” açıklamasında bulunan Op. Dr. Bülent Cihantimur, yabancı hastaların da taleplerinin benzer yönde olduğunu vurguladı.

Erkek hastaların en fazla sorduğu sorular

Cihantimur keza erkek hastaların operasyon hakkında bilgi alırken azami sorduğu sorulara da değindi. Sürat, tabiilik, acı, şekil ve kontür, iyileşme süreci gibi sorular sorulduğunu söyleyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, bu 5 maddeyi açıkladı:

Sürat

Erkek hastaların ilk sorusu genelde uygulamanın ne kadar süreceği ile ilgilidir. Erkekler hızı seviyor, kadınlar gibi beklemeye hem tahammülleri keza de vakitleri yok. O sebeple hem en ivedi uygulamayı, keza de en seri iyileşme sürecini istek ediyorlar. Bu sebeple cerrahiden fazla, ameliyatsız uygulamalar daha pozitif açlık ediliyor. 

Kontür ve şekil

Erkekler kadınların tersine yüz bölgelerine yok, gövde şekillerine ve kontürüne daha pozitif odaklanıyorlar. Bu sebeple bilhassa bahar aylarından itibaren karın kası estetiği ve jinekomasti operasyonlarında büyük bir yükselme var.

Doğallık

Doğal görünmek, ayrıca kadın, keza erkek için olmazsa olmazlardan. Yapay manzara belirli bir durum değil. Herhangi bir estetik müdahale yapıldığını hiç kimse fark etmesin biçiminde istekler oldukça pozitif.

Acısız, ağrısız

Erkekler lütfen kusura bakmasınlar lakin kadınlar elbette ağrıya fazla daha dayanıklılar. Acı ve estetik bir görüntüyü bir arada göz önünde bulundurmak istemiyorlar. Acıyı elimizden geldiği kadar baskılamaya çalışıyoruz, bunu da izah ediyoruz. 

İyileşme süreci

Erkekler daha genç, daha canlı, daha dinç ve pozitif daha pozitif cazibeli belirmek istiyorlar fakat bütün bunlar olurken iyileşme süreci de fazla önemli onlar için. Herhangi bir cerrahiden sonra ya da ameliyatsız işlemden daha sonra derhal toparlanma ve işe, sosyal hayata dönme çabasındalar, haklılar da…

Bu sebeple geliştirdiğim teknikleri fiilen en fazla erkekler seviyor. Çünkü benim de en fazla dikkat ettiğim konuların başında tez iyileşme süreci geliyor. Örümcek Ağı estetiği, Organik Saç ekimi, kesi yapmadan pratik bir şekilde uygulayabildiğimiz teknikler. Karın kası estetiği ve jinekomasti uygulamaları da bu sebeple erkekler tarafından fazla tercih ediliyor. 
 

Bu yazı 575 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun