" /> Lise İçin Erkek Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Lise İçin Erkek Saç Modelleri

Liseli erkek saç modelleri
Paylaş
 

Lise çağındaki gençlerin kendini daha havalı göstermek için saçlarına değişik modeller uygulaması son derece normal. Okul standartlarına göre uzun saçın kullanılmasının yasak olması nedeniyle kısa saç modelleri daha fazla kullanılmaktadır. Saçlarınızın olduğundan kısa olması halinde sadece sprey yardımıyla taramanız bile saçlarınızı son derece havalı ve bakımlı gösterecektir. Amerikan kesimi saç modellerinde tepesi uzun kulak hizası kısa olan saç modellerinde ön kısmı arkaya doğru tarayıp yandan ayırmak daha havalı ve şık bir tercih olacaktır.
Lise için erkek saç modelleri, genel olarak gençlerin arasında kısa ve dağınık olarak kullanılmaktadır. Böyle bir saç kullanımıyla daha havalı oldukları düşünülse de taranmış saçlar her zaman saçlarınızın daha bakımlı görünmesini sağlayacaktır. Şayet değişik bir model arıyorsanız saçlarınızı kulak hizasında kullanabilirsiniz, sprey yardımıyla her türlü şekle sokma özelliğine sahip bu saç modellerinde hiç şüphesiz geriye doğru taranmış hafif dağınık görünümlü bir model son derece havalı ve bakımlı görünmenizi sağlar.

Saçlarına gerekli zamanı ayıramayanlar için ise sıfıra yakın saç kesimini önerebiliriz. Bu saç kesimini iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. Birincisi saç derisi ile kontrastlı saçların tamamı aynı uzunlukta olacak şekilde bir diğer seçenek ise üstler ile kafanın yan kısımları arasında biraz uzunluk farkı bırakarak da kullanabilirsiniz. Birinci seçenek son derece ciddi bir görüne sahip olmanızı sağlar, ikinci seçenek ise farklı ve tarz görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca böyle bir saç kesiminin ön kısımlarını yukarı doğru tarayarak da farklı bir tarz yarabilirsiniz.

Bu yazı 3191 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun