" /> Kuru Saçlar İçin Bakım Önerileri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Kuru Saçlar İçin Bakım Önerileri

Paylaş
 

Kuru saçlara sahip olmak oldukça sorunludur, kendinizi dünyanın yükü altında hissedersiniz kuru saçlar hem görüntü olarak hem de psikolojik olarak kişinin kendini yorgun hissettirmesine neden olur. Şekil alamayan cansız bir görünüştedir kuru saçlar. Kuru saçlar sürekli kırılır, uzamaz bu sorunu ortadan kaldırmak için doğal bitki yağları ve evde yapabileceğiniz maskelerle saçlarınıza doğal bir parlaklı, yumuşaklık, kırılmayan ve uzayan saçlara sahip olabilirsiniz yapmanız gereken bu maske ve doğanın mucizesi olan yağları saç ve saç derinize uygulamaktır.
Zeytinyağı mucizesi, yarım çay bardağı zeytinyağı parmak uçlarınıza damlatarak saç derinize iyice masaj yaparak yedirin ardında saçlarınıza yavaş yavaş kökten uca doğru zeytinyağı sürün saçlarınıza tutam tutam uygulayın saçlarınız çoksa bir bardak zeytinyağı yeterli olacaktır. Bütün saça uyguladıktan sonra saçlarınızı toplayın 2 saat kadar bekleyin ardında saçlarınızı yıkayın. 3 -5 uygulama arası saçlarınız mükemmel sonuç verecektir. Ayrıca saç dersindeki kepeğe ve kaşıntıyı da giderir. Saçlara parlaklık ve yumuşaklık verir haftada iki defa uygulayın.

Sirkeyle mucize, saçlarınız yıkadıktan sonra duruladıktan sonra bir litre suya yarım su bardağı sirke ekleyin ve saçlarınızın tümünü ve saç derinizi ıslatacak şekilde saçlarınıza uygulayın ardında fazla olan suyu sıkın ardında havlu ile sarın sirke suyu ıslak iken koku yapar ama saç kuruduktan sonra fazla kokusu gelmez bunu haftada bir yapın üç uygulama yeterli olacaktır fazlasını yapmayın. Sirke suyu saça parlaklık, yumuşaklık, saç dersindeki sorunları giderir. Badem yağı da kuru saçları canlandırır yumuşatır ve saçların sağlıklı uzamasını sağlar. Saç ve saç derinize badem yağı uygulayın haftada bir defa ve üç defa bunu tekrar edin.

Bu yazı 1477 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun