" /> Kruvaze Ceket Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Kruvaze Ceket Modelleri

Paylaş
 

Kruvaze Ceket Modelleri

Bu yıl erkek moda trendlerinde başı çeken kruvaze ceket modelleri günümüze uyarlanmış tasarımlarıyla göz alıyor. Eskiden mafya filmlerinde sıkça gördüğümüz çok geniş yakalara sahip, bol ve uzun görünümlü kruvaze ceketlerin yerini yeni sezonda havalı, iddialı ve fit modeller alıyor.

Yeni sezon kruvaze ceketler
Geçmişteki itici modellerin yanı sıra günümüzde modern formuyla oldukça cool bir görünüme kavuşan bu ceketlerin en farkedilen özelliği vücuda oturan fit bir kesime sahip olması, keskin omuz hatlarını belirginleştiren kesimi, sivri yaka uçlardır. Kuplarının karın kısmında kare bir görüntü oluşturması direk erkekleri fiziksel açıdan düzgün gösteriyor ve ince bir bel görünümü oluşturuyor. Şık ve ince gösteren kruvaze ceketleri kombinlerken buna uygun olarak slim pantolonları kullanmanız gerekiyor. Klas bir görüntü yaratan yeni sezon kruvazeler keskin bir şıklık sunuyor.

Kruvaze ceketlerin en önemli özelliğinden biri diğer ceketlere nazaran daha uzun olması. Bu uzunluğu çok iyi ayarlamak gerekiyor. Sizi kısa boylu göstermemesi için hassas bir seçimde bulunmalısınız. 6X2 denilen modelinde ortada bulunan iki düğme iliklenmektedir. 4X2 modelinde ise üst kısımda bulunan iki düğme iliklenmektedir. Düğmeler bu ceketlere zenginlik katan önemli unsurlardır.

Kruvaze Ceket Kombinleri
Aslında bu ceketler sanılanın aksine çok fazla kombin imkanı sunuyor. Sadece CEO olmanız gerekmiyor! Yeni sezon kruvazeler adeta blazer ceketler gibi kullanılabiliyor. Klasik bir şıklık yakalamak için kruvaze takım modelini seçebilir gömlek ve kravatla tamamlayabilirsiniz. Daha spor bir kullanım için jean pantolonlar ve oxford gömlekler ile kombinleyebilirsiniz. Bu kombinde kravat takmadan şık bir mendille klas bir görünüm oluşturabilirsiniz. Ayrıca günlük kullanım için şık bir sıfır yaka tişört yada triko ile giyebilirsiniz.

Bu yazı 4210 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun