" /> Kot Gömlekler Nasıl Giyilir? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Kot Gömlekler Nasıl Giyilir?

Paylaş
 

Kot Gömlekler Nasıl Giyilir?

Kot gömlek trendi bu sezonda etkisini gösteriyor. Günün her saati kullanılabilen ve her mevsime adapte olabilen kot yani denim gömlekler kurtarıcı parçalar arasında yer alıyor. Peki zamansız bir moda olan denim gömlekler nasıl kombinlenir?

Kot gömlekler en çok chino pantolonlara yakışmaktadır. Toprak yada taba renk tonlarındaki chino pantolonlar ile kombinleyeceğiniz kot gömleğinizi sıcak günlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aşırı sıcaklarda ise bermuda pantolonlar ile tamamlayarak spor bir şıklık yakalayabilirsiniz. Kot üzerine kot giymeye gözümüz alışık olmasa da son yıllarda öne çıkan trendler arasında bulunuyor. Denim on denim adı verilen bu trendi uygularken kot gömleklerinizi yine kot pantolonlar ile tamamlayarak erkeksi ve cesur bir görünüm elde ediyoruz. Daha güçlü bir görünüm yakalamak için askılar ile pantolonunuzu birleştirebilirsiniz.

Soğuk havalarda ise denim gömleklerinizi örme hırkalar ile beraber kullanabilir, country tarzı bir şıklık yakalayabilirsiniz. Ayrıca kot gömlekler, takım elbiseler ile harika bir kombin oluşturmaktadır. Evet yanlış duymadınız! Kulağa garip gelse de son yılların trendi klasiklikten uzaklaşarak, kumaş takım elbiselerin içinde kot gömlek giymek. Burada kullanacağınız kot gömleğiniz vücudunuza oturmalı yani slim fit olmalı ve ince dokuya sahip olmalı. Yaka kısmının dar olmamasına dikkat etmelisini ve kravatı rahatlıkla düğümleyebileceğiniz genişliğe sahip olmalıdır.

Bununla beraber uygun materyallerden seçeceğiniz deri pantolonlar ile denim gömleğinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kış mevsiminde üzerine atacağınız fular, atkı ile karizmatik bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Kot Gömlekler Nasıl Giyilir?

Bu yazı 2899 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun