" /> Kısa Boylu Erkekler İçin Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Kısa Boylu Erkekler İçin Saç Modelleri

Paylaş
 

Doğru saç modeli insanları olduğundan çok daha çekici, çok daha zayıf, çok daha uzun gösterebilirken, yanlış saç modeli tam tersi bir etkiye sahiptir. Dört dörtlük olan yüz ve fizik hatlarınızın bile bütün anlamını yitirmesine neden olur. Bu sadece kadınlar için değil erkekler içinde geçerli bir kuraldır. Özellikle kısa boylu erkekler saç modelini seçerken çok daha dikkatli olmalı, çünkü yanlış bir seçim olduğunuzdan daha da kısa görünmenize neden olabilir. Bu nedenle saç modelinizi seçerken daha uzun görünmenizi sağlayacak modelleri tercih etmeye özen gösterin.Kısa boylu erkekler için en uygun, boylarını olduğundan uzun gösterecek olan modeller hakkında kısaca bir bilgi verelim.

Öncelikle erkeklerin yaptığı en büyük hatadan bahsedelim. Şayet kısa boylu bir erkekseniz kesinlikle ama kesinlikle saçlarınızı ortadan ayırıp öyle yanlara yapıştırmayın. Bir de saçlarınızı çok kısa kesmeyin. Bu iki yöntemde sizi olduğunuzdan daha da kısa gösterecektir. Eğer saçınızın sizi uzun göstermesini istiyorsanız yarım parmak uzunluğunda olmalı en azından. Bununla birlikte yüzünüzü çok fazla kapatmamak ve çok uzun olmamak kaydı ile dağınık saç modellerini de kullanabilirsiniz. Ama kısa boylu erkeklerin gizli silahı diyebileceğimiz bir diğer model ise yanların kısa üst ve önlerin uzun olduğu ve hafif dikilerek kullanıldığı yada Jim Carrey tarzı ön tutamların arkaya atıldığı ama iyice yapıştırılmadan kabarık bırakıldığı modellerdir. Bu saç modelleri her zaman işe yarar. Belki size 15 cm katmaz ama yinede olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.

Bu yazı 4202 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun