" /> Kilolu Erkekler İçin Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Kilolu Erkekler İçin Saç Modelleri

Paylaş
 

Erkeklerin kadınlar kadar takıp takıştırma makyaj yapma yada kıyafetleri ile çok fazla kendilerini kamufle edebilme şansları ne yazık ki yok. Bu nedenle erkeklerin tüm süsü yine kendi bedenleri, saçları ve sakal bıyık gibi unsurları. Bunları doğru şekilde kullandığı taktirde son derece bakımlı ve çekici bir görünüme sahip olabilirler. Bununla birlikte kullanılan saç modeli olduğundan daha kilolu yada daha zayıf görünmek konusunda da yardımcı olur. Kilolu erkekler için birkaç saç modeli önerebiliriz.

Eğer kilolu bir erkekseniz kesinlikle saçlarınızın yüzünüzü kapatacak şekilde olmasına özen gösterin. Çok kısa saçlar yüzünüzü olduğu gibi ortaya çıkartacağından kilolarınız daha fazla belli olacaktır. Saçınızın tamamını uzatma taraftarı değil iseniz saçınızın arka kısımlarını kısaltıp ön kısımları biraz daha uzun bırakabilirsiniz. Elbette kısa kestirmek yine sizin kişisel kararınız olacaktır ama uyarmadı demeyin, çok kısa saçlar yüzünüzü yusyuvarlak gösterecektir. Bu da gerçekten olduğunuzdan daha da kilolu bir görünüme sebep olacaktır.

Eğer düz saçlarınız varsa çok da fazla uzatmamaya da özen gösterin. Çünkü saçlarınız basık duracak ve bu da yüzünü pek de hoş olmayacak bir şekilde yine ortaya çıkartacaktır. Yaklaşık bir parmak kadar uzun olması hem düz hem de kıvırcık saçlar için ideal olacaktır. Bununla birlikte kilolu bayların en büyük avantajı dağınık saçın moda olması ve bunun kilolu erkekler için en uygun saç sitili olması. Bu avantajı kullanmalı ve kendiniz için en uygun olan tarzı bulup uygulayın. Hatta eğer çok sert kurallarınız yoksa hafif bir balyaj da sizi daha az kilolu gösterecektir.

Bu yazı 4448 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun