" /> Kaslı Vücut Artık Hayal Değil – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Kaslı Vücut Artık Hayal Değil

Paylaş
 

Kaslı Vücut Artık Hayal Değil

Günümüzde birçok erkeğin hayali olan baklava dilimleri, kaslı kollar ve bacaklar, liposuction ile artık mümkün. Bazı erkekler kas hacmini yükseltmeye ve kaslı bir vücuda sahip olmaya hayal olarak baksa da, artık atletik vücut estetiği ile mümkün bir hale gelmiştir.

Spor salonlarında, saatlerce, haftalarca ya da aylarca çalışmak, görünümünüzde her hangi bir etki vermiyor ve istediğiniz kas hacmine sahip olamıyorsanız, bu yöntem tam sizlere göre.

Erkeklerin yağlanmaya oldukça meyilli olan bölgeler arasında, karın, kalça, omuz ve göğüs bölgeleri yer almaktadır. Beslenme şekillerine ve hareketsiz kalmalara bağlı olarak, yağ kitleleri yükselirken, kaslı bir vücuda sahip olmak oldukça zor oluyor öyle değil mi? Bunların yanı sıra her ne kadar kilo verseniz de beslenme şekillerine dikkat ederek, vücut geliştirme üzerine çalışmalar yapsanız da, istediğiniz görünümlere kavuşmak zor olabiliyor. Bunlar ile birlikte, jinekomasti diye bilinen meme büyümesi de erkeklere zorlu dönemler geçirtebiliyor. İşte bahsettiğimiz liposuction ile vücut şekillendirebilmeniz artık mümkündür. Estetik cerrahi gelişimler ile artık bu istekler çok daha mümkün hale gelebilirken, kaslı bir vücuda sahip olmak artık hayal değil.

Op. Dr. Serkan Dinar, liposuction uygulaması için bazı ince ayrıntılardan bahsederek, erkeklere bir umut oluyor. Göğüs ve bel bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin tümü alınıyor. Daha sonra ise, uygun noktalardaki çizgiler takip edilerek, liposuction uygulaması gerçekleştiriliyor. Bel inceltilerek, omuz ve göğüs üst bölgelerine dokunulmadan, bazı bölgelere de yağ enjekte edilerek, kaslı bir vücut elde ediliyor. Sıkılaşıp yapışması mümkün olan bölgelerde şekillendirme gerçekleştirilerek, erkeklerin hayalini yaşayabilmelerinde yardımcı olunuyor.

Kaslı Vücut Artık Hayal Değil

Bu yazı 2711 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun