" /> Karizmatik Erkek Dövmeleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Karizmatik Erkek Dövmeleri

Paylaş
 

Karizmatik Erkek Dövmeleri

Dövme sadece vücuda uygulanan bir tasarım değildir. Bunun çok ötesinde bir sanattır. Her dövme taşıyan kişiden birşeyler barındıran çok özel, değerli bir aksesuardır. Ayrıca dövme herkese yakışmayabiliyor. Bazı ünlü isimlere baktığımızda onlarda harika duran dövme modelleri bizde aynı şekilde durmayabiliyor.

Tasarımcının ve sizin hayal gücünüze bağlı olarak birbirinden karizmatik erkek dövmeleri bulabilirsiniz. Bunlardan biri ön kola yapılan baskı görünümündeki dövmeler. Sevdiğiniz bir simge, film-dizi karakterinin baskısını kollarınıza yaptırabilirsiniz. Göğsün altına ve kalbin bulunduğu yere yapılan dövmeler yine cool duranlar arasındadır.

Sırtınızın yan kısmına yaptıracağınız bir kadın silüeti sizi farklı gösterecektir. Sırtınızın arkasına boynunuzdan aşağıya doğru süzülerek inen minik yıldızlar sade ve hoş bir modeldir. Erkeklerde kollara, sırta ve göğüslere yapılan tasarımlar karizmatik erkek dövmeleri arasındadır. Kollarınıza geometrik desenler yaptırarak simetrik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Hayko cepkinin omzundaki dövmeleri örnek verebiliriz. Tek bir kasınızın üzerine yaptıracağınız kalp, çiçekli yaprak gibi klasik desenler yine havalı duran modellerdendir.

Kollara yapılan kanatlar, ejderhalar, kadın silüetleri erkeklere en çok yakışan tasarımlardır. Ayrıca kartal, şahin, baykuş gibi kuş motifleri vücutta harika durmaktadır. Son zamanlarda sadece vücut değil kafalara, yüze ve hatta göze bile dövme yapılır oldu. Farklı şeyler denemek isteyenler için kafalar kazıtılıp uygulanan dövmeler değişik bir seçenek sunmaktadır. Sağlımızı etkilememesi için dövmenin geçici olanlarının seçilmesini öneririz. Böylece dilediğiniz zaman farklı modeller deneme imkanı sağlamış olursunuz.

Bu yazı 4341 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun