" /> Kadınların Hoşlanmadığı Erkek Tipleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Kadınların Hoşlanmadığı Erkek Tipleri

Paylaş
 

Kadınlar öncelikle erkeklere güvenmek ister.  Eğer bir kadının güveni sarstıysanız geri kazanmak çok zor olacaktır.  Çünkü kadınlar genellikle ikinci şans vermeyi bile tercih etmezler.  Kadınlar yapıları gereği erkeklerden daha güçsüzdür.  Bütün ev işi, çocuk, yemek, bulaşık gibi sorumluluklar kadının üzerine yıkılmamalı. Kadınlar her açıdan yardım alabileceği her konuyu anlatabileceği anlayışlı erkekleri daha çok tercih eder. Erkeklerin geneli kadınlardan fedakarlık bekler ama kadınlar erkekler onları mutlu etmeden mutlu etmezler.  Özellikle günümüzde teknoloji çok geliştiği için güven sorunları sık yaşanıyor.

Kadınlar geleceği için güven arayışında olurlar her zaman.  Kadınlar çocuksu bir yapıya sahiplerdir.  Çocuklar gibi sürekli sevgi, suprizlere hediyeler beklerler.  Bunları yapan erkekler kadınlar için ideal erkektir. Kadınlar duygusal yapıya sahiptir, ama duygusal erkeklerden hoşlanmazlar dayanıklı hayata karşı mücadele eden yaşamadan zevk alan erkekler kadınların seçimlerinin başında gelir.  Aynı şekilde kadınlar dedikoduyu severler ama dedikodu yapan erkeklerden nefret ederler. Sır tutamayan erek güven vermez bir kadına.  Sürekli eleştiri yapan kırıcı laflar kullanan aşırı kıskanç olan erkekler kadınların hayatında yer alamaz.  Kadınların asla hayır diyemeyeceği 10 erkek tipi vardır: sexsi, romantik ,sporcu(kaslı kalıplı ) ,zeki ,bakımlı ,yardımsever ,havan seven (özellikle kedi ve köpek ) ,saygılı ,cömert ve kendine güvenen.  Bu özelliklere sahip erkekler kadınlar için bir adım önde sayılır.

Bu yazı 1343 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun