" /> Kadınlar Nasıl Erkek İster ? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Kadınlar Nasıl Erkek İster ?

Paylaş
 

Kadınlar için bir ilişkideki en önemli husus güven duygusudur. Bir kadın seçeceği erkeğin öncelikle kendine güveninin olmasına, sonrasında da partnerine güveninin olmasına dikkat eder. Güven duygusunun tam olduğu bir ilişkide kıskançlıklar da en az seviyede olur. Kadınlar, partnerleri tarafından sevildiklerini de duymak ve görmek isterler. Bu nedenle kadınlar daha çok sevgilerini sözlerle veya küçük sürprizlerle belli eden erkekleri isterler.
Ayrıca kadınlar sahiplenilmek de isterler ki kendilerini sahiplenmeyen bir erkek ile ciddi bir ilişki yaşamak istemezler.

Öte yandan bazı kadınlar fiziksel görünüşe önem verirken, bazı kadınlar ise fiziksel görünüşe önem vermezler. Fiziki görünüşe önem veren kadınların genellikle ilk kriterleri partnerlerinin kendilerinden daha uzun boyda olmasıdır. Ayrıca zevkli bir giyim tarzına sahip erkekler de her zaman bir adım önde olmaktadırlar.

Kadınların çoğu yüzünde kirli sakalı olan erkekleri tercih ederler, ancak sakaldan ziyade sadece bıyıktan hoşlanan kadınlar da bir hayli fazladır. Bıyık ve sakaldan sonra kadınlar erkeklerde saç kesimine de dikkat ederler. Uzun saçlı erkekler genelde toplumumuzda yadırgandığı için, kadınlar saçları kısa kesilmiş erkekleri daha çekici bulmaktadırlar.

Bunların yanı sıra kadınlar, erkeklerde gülüşe de oldukça önem verirler. Düzgün ve güzel renkte dişleri olan erkeklerin, gülüşleri de güzel olacağından ve bir erkek tanımadığı bir kadını ancak gülüşü ile etkileyebileceğinden, erkeklerin bu konuda özenli olmaları, istedikleri kadını elde etmek için oldukça önemli bir detaydır.

Bu yazı 1853 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun