" /> Kadın Ruhundan Anlayan Erkeklerin Özellikleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Kadın Ruhundan Anlayan Erkeklerin Özellikleri

Paylaş
 

Kadınlar, erkeklere göre çok daha hassas ve duygusal yapıdadırlar. Bunun sebebi çoğu zaman kadınların vücutlarında salgılanan hormonların değişiklik göstermesidir. Erkeklerin hayatlarındaki kadınlara kendilerini özel hissettirmeleri, partnerlerini farkında olarak veya olmayarak üzmemeleri gerekmektedir.

Kadın ruhundan anlayan erkekler son derece kibardırlar. Böyle erkekler gereksiz gere kıskançlık yapmazlar. Her şeyden önce kendilerine ve eşlerine güvenleri tamdır. Bu nedenle ilişkilerinde kolay kolay problemler çıkmaz. Eşlerinin kimle ve nereye, nereye hangi kıyafetle gittikleri konusunda baskıcı davranmazlar.

Kadın ruhunun ne kadar naif bir yapıda olduğunu bilen erkekler neredeyse hiçbir özel günü atlamazlar. Böyle günlerde eşlerine mutlaka küçük sürprizler yaparlar. Ayrıca böyle erkekler için sürpriz yapmak, hediye almak, eve çiçekle gelmek sadece özel günlerde yapılan faaliyetler değildir. Romantizm yapmış olmak için yapmazlar, hediye almış olmak için almazlar. Mutlaka eşlerinin ilgisine ve beğenisine hitap eden romantiklikler yaparlar ve hediyelerini bu yönde seçerler.

Eşlerinin ailesiyle veya arkadaşları ile geçirecekleri zaman dilimlerine saygı gösterirler. Ayrıca, kadın ruhundan anlayan erkekler, sadece eşlerine değil, eşlerinin ailesine ve arkadaşlarına da son derece saygılı ve kibardırlar.
Eşlerini incitecek veya onlara kendilerini değersiz hissettirecek hiçbir söz söylemezler ve söyletmezler.

Ev işlerinin yapılmasında, tüm işleri eşlerine yıkmazlar. Çünkü ortak kullanım alanlarının, her şeyi ile ortak olduğunun farkındadırlar. Ayrıca cinsel hayatlarında da son derece kibardırlar. Zira kendilerinden önce eşlerini düşünürler.
Özetle kadın ruhundan anlayan bir erkekle beraber olmak demek, kadın olmanın tadını çıkarmak demektir.

Bu yazı 1223 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun