" /> Japon Erkek Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Japon Erkek Saç Modelleri

Paylaş
 

Japon erkekleri saçlarına çok önem göstermeleri ile bilinir. Japon erkek saç modelleri bir çok ülkede kullanılmaktadır. Japon erkeklerine sevimli ve sempatik görüntülerini veren o saç modellerinden başlayalım.
Bu saç modelinde saçın biraz uzun olması gerekiyor. Önden biraz katlı kahkül kestirmeniz işinize yarayabilir. Saç yandan ayrılır ve saç spreyi, jöle gibi saç şekillendiriciler ile yana sabitlenir. Saçların geri kalanı ise düzleştirilir.
Diğer bir model ise Japon sokaklarından taşıp gelen bir modeldir. Saçlar arkaya doğru taranır. Bolca jöle sürerek sabitlenir. Saçta tarak izi olması önemli bir detaydır yani saçlar tutam tutam durmalıdır. Bunu yapabilmek için ise bolca jöleyi saçlarınıza sürüp arkaya doğru bir kaç defa tarayın. Daha serserimsi bir hava katmak için ise önden bir tutam saçınızı çıkarın ve alnınıza doğru düşürün. Bu şekilde daha asi bir saç modeline sahip olmuş olursunuz.
Diğer bir sevimli modelimiz ise saçların önleri uzun arkalarının önlere göre daha kısa kestirilmesi ile elde edilir. Saçlar bir şekillendirici yardımıyla önden sağa ve sola doğru hafif eğim vererek taranır. Bu modeli daha çok sevimli olmak isteyen Japon erkekleri kullanır.

Bu model ise Japonya da olmasa da bazı ülkelerde “Emo” denilen genç topluluğun uyguladığı modeldir. Saçlar uzatılır. Bir göz kapanacak şekilde katlı kahkül kestirilir. Saçlar düzleştirilerek kullanılır bu model kullan kişiye gizemli bir hava katsa da zor bir modeldir.

Bu yazı 2760 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun