" /> İlk Okul Erkek Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

İlk Okul Erkek Saç Modelleri

Paylaş
 

Çocuklarımız okula başladığında bir telaş bir heyecan alır bizi. Her şey en güzeli olsun isteriz, oğlumuz dünya yakışıklısı olsun isteriz akşamdan banyosunu yaptırır bir gün önceden saçlarını kestirir ve okula hazırlarız. Çocuğumuzun saçını kestirirken bazen onun heves ettiği modelleri bazen kendi heveslerimizi değerlendiririz. Ama aslında dikkate almamız gereken en önemli nokta çocuğumuzun rahatlığı olmalı. Özellikle onun bir öğrenci olduğunu düşünürsek ve henüz yaşının çok küçük olduğunu da hesaba katarsak kendini koruyabilme yada bazı detaylara dikkat etme yetisi yeterli değil.

Bu da saçlarının göz sağlığını etkilemesinin önüne geçmesinin zor olacağı, özellikle ders çalışırken sürekli gözlerinin önünde düşecek saçlarına bir çözüm bulamayacağı ve bunun sakıncalı bir durum olduğunu da düşünemediğin de bu durumdan belki de şikayetçi de olamayacağını hesaba katmalısınız. Geçmiş dönemde zaten kesinlikle çocuklarınızı uzun saçla okula gönderemeyeceğiniz için bu konuda herhangi bir sorun yoktu ama şimdi durum değiştir. Artık okullar bu konularda daha esnek. Bu nedenle de aileler çocuklarını amerikan filmlerinden fırlamış gibi uzun saçlarla okula göndermek konusunda adeta bir yarışa giriyor. Çocuğunuzun hem rahat olabilmesi hem de göz sağlığı açısından saçlarının olabildiğince kısa olmasına özen göstermek gerekmekte. İlkokul erkek saç modelleri içerisinde hem çocuğunuzun özgüvenini arttıracak hem de rahat ettirecek bir model önermek gerekirse, saçların yanlardan ve arkadan kısa olduğu fakat üst ve önlerin çok hafif uzun olduğu ve havaya dikilerek kullanıldığı modeli kullanabilirsiniz. Yada daha beyefendi daha klasik bir saç stili istiyorsanız ve çocuğunuzun saç yapısı çok inat değilse yana yatırılan saçları tercih edebilirsiniz. Ama sakın yetişkin modası olan dağınık saç modasını çocuğunuza uygulamaya kalkmayın.

Bu yazı 1596 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun