" /> İlişkimizdeki Heyecanı Nasıl Devam Ettirebiliriz ? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

İlişkimizdeki Heyecanı Nasıl Devam Ettirebiliriz ?

Paylaş
 

Güzel başlayan ilişkileri, aynı güzellikte ve aynı heyecanda devam ettirebilmenin bazı püf noktaları vardır. Bu püf noktalardan en önemlisi, çiftlerin paylaşımlarının nasıl olduğu ile ilgilidir.

Bir ilişkide sürekli beraber olan çiftler, belli bir süre sonra o ilişkiye karşı heyecanlarını kaybedebiliyorlar. Veya çok nadir görüşen çiftlerde de aynı durum olabilmektedir. Bu durumların yaşanmaması için çiftler yalnız zaman geçirdikleri kadar, arkadaşları ve aileleri de zaman geçirmelidirler.

Çiftler arasında ortak ilgi alanları yakalanmalıdır. Örneğin aynı film türünden hoşlanmak, aynı kitabı okumak, beraber konsere gitmek, beraber gezip görmek ve yeni yerler keşfetmek çiftlerin paylaşımlarını arttırmaktadır. Eğer çiftler arasında ortak zevkler yoksa, birbirlerine karşı saygılı ve anlayışlı olmalıdırlar. Ayrıca çiftler, belirli zamanlarda baş başa veya arkadaşları ile tatile giderek de ilişkilerinin heyecanını devam ettirebilir. Çünkü yeni yerler görmek her zaman herkese iyi gelen bir faaliyettir. Çiftlerin bu faaliyeti özellikle birbirleri ile yapmaları da ilişkilerine renk katmaktadır.

Bunların yanı sıra ilişkideki heyecanın en temel faktörü cinselliktir. Hem kadınların hem de erkeklerin bir ilişkiden beklentilerinin büyük bir kısmını cinsellik oluşturmaktadır. Bir ilişkide cinsellik; ilişkinin merkezinde de olmamalıdır, ilişkinin merkezinden çok uzakta da olmamalıdır.

Ancak şu da önemli bir detaydır ki, heyecanı kaçan ilişkileri tekrar canlandırmak için cinsellik en etkili silahlardan biridir. Çünkü eşlerin birbirlerine en yakın oldukları sırada, yapacakları değişiklikler ile tekrardan birbirlerine olan çekimleri artabilmektedir.

Bu yazı 1555 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun