" /> Havalı Deri Ceket Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Havalı Deri Ceket Modelleri

Paylaş
 

Havalı Deri Ceket Modelleri

Erkekler için olmazsa olmaz parçalar arasında olan kuşkusuz deri ceketler olmaktadır. Her erkeğin içinde bir James Dean yatar ve bunu en iyi şekilde deri ceketler ortaya çıkarır. Gençlere çok yakışan deri ceketler diğer yaş grubundaki erkeklere ayrı yakışmaktadır. Her zaman erkeksi, cool, tarz bir görünüm oluşturur. Özellikle sonbahar sezonunda sık kullanılan bu ceketler için nasıl kombinler yapmalı, nasıl modeller seçmeli?

Deri ceket modeli belirlemede ilk olarak hangi malzemeden yapıldığı önem taşır. Derinin cinsi, işlenişi ve tasarlandığı model uyum içinde olmalıdır. Son yıllarda yumuşak deri malzemeden yapılan ceketler zengin model seçeneği sunduğu için daha fazla kullanılmaktadır. Daha erkeksi bir görünüm yakalamak için sert deriler tercih etmelisiniz. Bununla beraber blazer ceket gibi görünenlerde ise ince deri kumaş seçimi yerinde olacaktır.

Her ne kadar şık bir görünüm sunsa da deri ceketler ile bilinen bir gerçek vardır ki sıcak tutmazlar. Bu nedenle soğuk havalarda kullanacağınız deri ceket modelleri için içi polar yada kürklü olanları almalısınız. Bu tür ceketlerin dezavantajı ise fizğinizi biraz daha kalın göstermesidir. Erkek adam üşümez derseniz orjinali ince astar kullanmaktır.

Deri ceket seçimi konusunda renk olarak siyah ön plandadır. Modern ceketlerde siyaha alternatif olarak taba, bordo gibi renkler mevcut. Bu renkler kombinlerinizde tüm parçalar ile uyum sağlaması açısından jokerdir. Bununla beraber dolabınızda siyah, bej gibi birçok renkte deri ceketlere yer açabilirsiniz. Son olarak deri ceket modellerini sıralamak gerekirse bomber, motorcu, duster, yarışçı, cattleman gibi isimlerle anılmaktadır. Stilinizi en iyi ifade eden modeli seçebilirsiniz.

Bu yazı 3191 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun