" /> Günlük Erkek Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Günlük Erkek Saç Modelleri

Paylaş
 

Erkekler günlük saç modellerinde de bakımlı ve şık görünmeye özen gösteriler. Günlük kullanım saçlarında ise düğünlere ve davetlere gittiklerinden daha özen gösterdikleri bir gerçektir. Günümüzde en sık kullanılan günlük saç modelleri hiç şüphesiz yanları kısa kesim, üst kısımları yanlara göre biraz daha uzun ve dalgalı. Saçları uzun olanların genel olarak tercih ettiği model ise soldan sağa yatırılmış, yanları enseye doğru taranmış modellerdir. Bir de bunlara nazaran farklı görünmeyi sevenler için sıra dışı modeller vardır. Yan kısımları sıfıra yakın kesilmiş üst kısımlar kulak hizasına kadar kesilmiş, yüz şekline göre sağdan sola veya soldan sağa taranmış modellerdir.

Günlük saç modeli ile ciddi görünmeyi tercih edenler için ise yanları ve üst kısımları aynı hizada kesilmiş, kulak kısımına kadar dengelenmiş, yine yüz şekline göre sağdan sola veya soldan sağa yatırılıp, yanları enseye doğru sıkı bir şekilde taranmış saç modelleridir. Günlük erkek saç modellerinde dağınık olmayı sevenler için önerebileceğimiz model ise, yan kısımlar ile ense kısmı uzun, üst kısımlar yanlar ve enseye göre kısa kafanın arka orta kısmındaki saçlar enseye doğru düz taranmış, kulak hizası ve yan kısımlar da aynı şekilde aşağıya doğru taranmış, Üst kısımlar ise jöle veya sprey yardımıyla yukarı doğru taranıp uç kısımları gelişi güzel bırakılmış saç modelleridir. Bu tür modelleri genel olarak lise çağında ki erkekler sıklıkla tercih etmektedir. Bir de spor model dediğimiz bir model var. Saçları ortadan iki yana ayırıp düz bir şekilde taradıktan sonra enseye doğru toplayıp, üst kısımları gelişi güzel bırakılmış modeller.

Bu yazı 2930 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun