" /> Gömlek Markaları – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Gömlek Markaları

Paylaş
 

Gömlek Markaları

Gömlek markaları içerisinde en çok dikkat çekenlerden bir tanesi Mavi’dir. Pantolonlarıyla yaratmış olduğu kaliteyi, gömleklerinde de hissetmek mümkündür. Her zaman spor giyinmenin insanın ruhuna iyi gelebileceğini söyleyen ve bunu tüketicilerine yansıtan Mavi, oldukça tanınmış ve spor giyim tarzıyla yerini emin adımlarla kazımış markalar arasında yer almaktadır. Erkek ve bayan gömlek tarzlarında genellikle spor olmayı tercih eden Mavi, desen olarak da kareli kumaşa yönelmiştir. Normal kesim, dar kesim, rahat kesim ve yarı dar kesim modelleriyle her kesime hitap etmektedir.

Pierre Cardin, oldukça kaliteli ir marka olmasının yanında, normal bir bütçeye sahip olan kişilerin alabileceği türeden bir hazır giyim markası değildir. Daha çok durumu iyi olan inanlara hitap eden ya da markla düşkünlüğünden vazgeçemeyen insanları yanına çeken bir hazır giyim markasıdır. İş adamları tarafından oldukça aranılan ürünlere sahiptir.

Son zamanlarda hem kaliteli kumaşları ve dikimiyle hem de uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Tudors, gömlek markaları arasında erkek gömleklerine oldukça yönelen ve pazarda yer edinen bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda her kesime hitap etmesi de özellikleri arasındadır. Büyük beden gömlekleri bu markanın koleksiyonları arasında bulmak da çok kolaydır.

Sarar, birçok mağazasıyla yurtdışı ve yurtiçinde üretim yapan ve birçok mağazası bulunan hazır giyim markalarından bir tanesidir. Gömleğinizin kaliteli ve şık durmasını istiyorsanız, tıpkı diğer üretmiş olduğu ürünlerdeki gibi, Sarar bu fikrinize ideal bir markadır.

Gömlek Markaları

Bu yazı 1657 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun