" /> Genç Erkek Sakal Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Genç Erkek Sakal Modelleri

Paylaş
 

Genç Erkek Sakal Modelleri

Günümüzde olgun yada genç farketmeksizin artık her yaştan erkekler sakal bırakıyor. Yükselen sakal trendini en iyi yansıtan genç erkekler arasında ünlü futbolcu Arda Turan’ı gösterebiliriz. Fresh görünen ve özellikle genç erkeklere yakışacağını düşündüğümüz modelleri sizler için sıraladık. Bir erkeğin en önemli aksesuarlarından olan sakalı için kullanabileceği değişik modellerden bahsettik.

Genç erkek sakal modelleri daha çok boyatılan ve farklı renklerde kullanılan sakallardan oluşuyor. Özellikle beyaz ve açık sarının değişik tonlarındaki sakallar, kırmızı ve turuncunun koyu tonlarındaki sakallar dikkat çekmektedir. Ayrıca yüze pürüzlü bir görünüm kazandıran kirli sakallar her erkeğe yakışan modeller arasındadır. Yüz tipi uygun olanlar için keçi sakallar yine çok genç bir modeldir.

Sakal kullanmaya yeni başlayacak olanlar için ünlü oyuncu Bradley Cooper’ın sık kullandığı hafif sakalları öneririz. Her yüz tipine giden bu model için size yakışıp yakışmadığı kaygısı duymazsınız. Genç erkek sakal modelleri arasında dağ adamı olarak da anılan tam yüze oturan fakat çeneyle beraber bitirilen sakallar sık kullanılmaktadır. Bu sakallar doğal görünümlü ve her erkeğe yakışıyor.

İnce bir top sakal yine genç erkekler için idealdir. Özellikle oval yüz hatlarına çok yakışan bu modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Başka bir model ise yanakların olabildiğince ortaya çıkarıldığı ve kılların çeneye doğru uzatıldığı, seyrek görünümlü sakallar. Ayrıca şakaklardan başlayarak düzenli bir şekilde yüzü saran kirli sakallar çok havalı durmaktadır.

Genç Erkek Sakal Modelleri

Bu yazı 3743 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun