" /> Geleceğin Sakal Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Geleceğin Sakal Modelleri

Paylaş
 

Geleceğin Sakal Modelleri

Bu sezonlarda oldukça moda olan sakal türleri, erkekler için olmazsa olmazlarının arasında yer almaktadır. Bu durum bağlamında saç ve sakal uzmanları incelemeler yaparak durumdaki belirsizlikleri yok ederek sektöre yeni bir sakal çeşitlerini yerleştirmek istiyorlar.

Eskilerden beri süregelen bir alışkanlık haline gelen kirli sakal ise bu sezonlarda da moda olmaya devam etmektedir. Bu sezon ise karşımızda pek fazla top sakalı göremiyoruz. Gün geçtikçe top sakal tercihi düşmektedir. Top sakalın insanları karizmatik olarak göstermediğinden dolayı onun yerine yanlardan kısa olarak devam eden top sakal bölgesinde sivrileşen sakal modeli tercih edilmektedir. Yanların kirli sakal boyutunda kısa kalmasıyla çene bölgesine kadar uzanan ve her basamakta büyüyen sakal modeli bu sezonun modası olarak hayatımıza girmiştir. Gerek saç ve sakal uzmanlarının gerekse de insanların açıklamalarına göre bu sakal modeli insanı daha karizmatik ve asi göstermesinden dolayı tercih edildiğini belirttiler.

Bu belirtiler göz önünde bulundurulursa kirli sakal modelinin öneminin devam ettiği bir sezon yaşamaktayız. Bu sezonda sakal modeliniz ile belli bir tarz sahibi olmak sizin elinizde.

Bu yazı 3332 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun