" /> Etkileyici En İyi 5 Erkek Parfümü – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Etkileyici En İyi 5 Erkek Parfümü

Paylaş
 

Etkileyici En İyi 5 Erkek Parfümü

Bir erkeği çekici hale getiren unsurlardan en önemlisi kuşkusuz tenine uyan bir parfümdür. Kendini önemseyen ve bakımlarını eksik etmeyen erkekler için etrafa yayacakları koku önemlidir ve kendilerini daha pozitif hissetmelerini sağlar. Etkileyici bir kokuyla elde edemeyeceğiniz kadın yok!

Parfüm sadece koku değildir aynı zamanda sizin stilinizi, karakterinizi, duruşunuzu yansıtır. En önemlisi parfüm sizinle özdeşleşerek insanlara o kokuyu aldıklarında sizi hatırlatır. Her erkeğin tenine uyan parfüm ve kalıcılık süresi farklıdır. Sizler için herkese yakışan ve etkileyici kokularıyla kadınlar baştan çıkaran 5 enfes parfüm önerisi hazırladık.

Bvlgari Aqva Pour Homme Erkek Parfümü
Çıktığı yıldan bugüne pekçok erkek tarafından severek kullanılmış olan bu parfüm kadınların bile ilgisini çekmiştir. Bu parfüm deniz ve okyanus kokularını içeren ferah bir kokudur. Üst notasında turunçgil, orta notasında ise deniz ve okyanus kokuları olan özellikle yaz ayları için ideal ferah bir kokudur.

Calvin Klein Europhia Erkek Parfümü
En iyi erkek parfümlerinden birisi olup aromatik odunsu olarak nitelenen egzotik bir kokudur. İlk kullanımda turunçgil kokusu alınsa da ardından meyveli odunsu bir koku açığa çıkar. Ayrıca bitişinde alt notasında baharatlı bir koku vardır. Tüm bunlara rağmen oldukça hafif bir parfüm olup genç erkeklere hitap etmektedir.

212 Sexy Men Erkek Parfümü
Yıllardır beğenilerek kullanılan bu parfüm enerji ve tazeliği birarada sunmaktadır. İçeriğindeki mandaline ve bargamot kokusu dinamik bir hava verirken ardından gelen odunsu kokuda çekiciliği artırmaktadır.

Tom Ford Noir Extreme Erkek Parfümü
Ağır parfümlerden hoşlanan beyler için ideal olup ilk kullanımda baharat kokuları ardından ise ada çayı, vanilya kokusu gelmektedir.

Bleu De Chanel Erkek Parfümü
Deniz ve okyanus kokuları arasında en beğenilen erkek parfümleri arasında olup baharatlı, odunsu ve yumuşak kokuları birlikte içeren bütün duyulara hitap eden bir parfümdür.

Bu yazı 3015 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun