" /> Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yolları – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yolları

Paylaş
 

Eski sevgilinizin kalbini yeniden kazanmak ve eski sorunların üzerine bir sünger çekmek istiyorsanız kendinizce bazı yöntemler geliştirmelisiniz. Zamanı geri alabilseydiniz neleri düzeltmek ister ne yapıp ne yapmayacağınızı tekrar analiz etmek isterdiniz sorusuna öncelikle cevap vermelisiniz. Bu soruyu önce kendinize sormalı ve nerede hata yaptığınızı bulmalı daha sonra karşınızdaki insanı suçlamaya başlamalısınız. Her hatanın bir telafisi olduğunu unutmamalısınız. Ne kadar geri dönülemez bir hata yaptığınızı düşünüyor olsanız bile mutlaka bunu onaracak bir davranış vardır. Günümüzde pek çok ilişki, aldatma, eski tutkunun kaybolması, başka birinin sevgiliniz ile aranıza girmesi, ilgi eksikliği ve yalan söyleme gibi sebeplerden dolayı meydana geliyor.

Çevrenizde yıllar sonra bile bir araya gelen çiftler kesinlikle vardır. Hatta bu çiftlerin bir çoğunun tekrar bir araya nasıl gelmiş olduğuna şaşırmış olabilirsiniz. Sevgilisini aldatan ve belki de daha kötü şeyler yaşatan birisi nasıl olur da eski sevgilisini geri kazanır? bu sorunun cevabını sorduğunuzu biliyoruz. Bu kişiler sadece doğru zamanda, doğru şeyler söyleyerek ve yaparak eski sevgililerini geri kazanıyor. Hatta belki de birçoğu bunu bilmeyerek yapıyor. Zamanla öfke ve kızgınlık yerini özleme ve pişmanlığa bırakır. Bu nedenle ilişkiniz bittiğinde bir müddet sabırlı olmalı hem eski sevgilinize hem de kendinize zaman ayırmalısınız. Sürekli ondan özür dilemek, haklılığınıza onu ikna etmek ve hayatının aşkı olduğuna onu inandırmaya çalışmak yerine bir müddet sessizce beklemeli ve daha sonra doğru zamanda doğru şeyler söyleyerek onun kalbini yeniden kazanmalısınız.

Bu yazı 1187 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun