" /> Eski Sevgilimi Nasıl Kıskandırabilirim ? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Eski Sevgilimi Nasıl Kıskandırabilirim ?

Paylaş
 

Eski sevgiliyi kıskandırmak, zorlu ve patika bir yolda yürümeye benzer. Bu zorlu yolda yürürken ne zaman ne yapacağını bilmezsen ve doğru adımlar atmazsan kıskandırma oyunun ters tepecek ve sevgilinin sana karşı olan saygısını ve inancını yitirmesine neden olabilirsiniz. Kıskandırayım derken komik duruma düşmek istemiyorsanız bazı unsurlara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle sevgilinizle konuşmayı kesmelisiniz. Bu yöntem ilk başta size zor gelse de ve iyi bir fikir gibi görünmese de eski sevgilinizin sizi uzun vadede merak etmesini ve sizi kıskanmaya başlamasını sağlayacağı için oldukça etkilidir.

Sosyal medya hesaplarınızı eski sevgilinizi kıskandırmak için kullanabilirsiniz. Bunun için kalabalık bir arkadaş grubunuz ile dışarı çıktığınız bir eğlence anında resminizi çektirebilir ve bu resmi sosyal medya hesaplarınızda yayımlayarak arkadaşlarınızın yorum yağmuruna tutmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizde iyi görünümlü insanlar olması eski sevgilinizin aklına bazı soru işaretlerinin gelmesine ve sizi kıskanmasına neden olacaktır. Ayrılıktan hemen sonra içinize kapanmak yerine arkadaş ortamınıza girmeli ve ortak tanıdıklarınız aracılığı ile iyi olduğunuzu onun bilmesini sağlamalısınız. Çevrenizde bulunan iyi görünümlü insanların sosyal medya hesabınıza yazılar yazmasını isteyebilir ve fake bir hesap açarak gizliliği en üst seviyede ayarlayarak kendi hesabınızda gönderilerinize yazı yazabilirsiniz. Başkaları ile randevulaştığınızı onun görmesini sağlayarak kıskanmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem spontene gelişmiş gibi görüneceği için benim yeni bir kız ya da erkek arkadaşım var demek yerine yapılabilecek en etkili kıskandırma yöntemlerindendir.

Bu yazı 1432 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun