" /> Eski Sevgilim Beni Özlüyor Mu ? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Eski Sevgilim Beni Özlüyor Mu ?

Paylaş
 

Eğer bu yazıyı okuyorsan eski sevgilini özledin ve onun seni özleyip özlemediğini merak ediyorsun demektir. O zaman içini rahatlatacak bir cümle ile yazımıza başlayalım. Evet, sevgilin de seni özlüyor. Belki çok kötü ayrılmış, birbirinize kötü sözler söylemiş, keskin kararlar vermiş ve onu tüm sosyal medya hesaplarından silip engellemiş, resimlerinizi silip atmış olabilirsiniz. Bunu yapmak en fazla 15 dakikanızı alır. Ama insan beyninde sevgili ile yaşanan günler, en küçük güzel bir an bile derin izler bırakır. Bu anılar, hafızanızın geçici belleğinde değil kalıcı belleğinde yer alır. Zamanla sinir ve öfke yerini, özleme ve pişmanlıklara bırakır.

Sevgilinizin seni istemiyorum, seni artık sevmiyorum demesi ve sizi her yerden engellemiş olması bu sizi tamamen aklından çıkardığı ve hiç özlemediği anlamına gelmez. Bir kişiyi istemediğinin en kolay göstergesi onun ile ilgili olan tüm bilgi ve belgeleri yok etmek ve kişinin kendisine ulaşımını engellemektir. Ortak arkadaşlarınıza bile ayrıldığınız için küsmeniz aslında sevginizin büyüklüğünün bir göstergesidir. Eski sevgilinizi geri kazanmak için önce kendinize ve ona bir süre vermelisiniz ve olayların yatışmasını beklemelisiniz. Daha sonra onun da üzgün olduğunu ve pişmanlıklar yaşadığını gördüğünüz zaman harekete geçebilir ve bir konuşma teklif edebilirsiniz. Onun da sizi özlediğinden emin değilseniz eski günlerin bahsini açarak ağzını yoklayabilirsiniz. Yine de eski sevgiliniz size karşı uzak ve ilgisiz ise bu ilişkiyi bittiği yerde bırakıp önünüze bakmaya devam etmelisiniz.

Bu yazı 2668 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. gizem dedi ki:

    teşekkürler.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun