" /> Erkeklerin Kadınlarda Aradığı Özellikler – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkeklerin Kadınlarda Aradığı Özellikler

Paylaş
 

Erkekleri kadınlar aradığı belli başlı özellikler vardır, erkeğin hayatına alacağı ve ilerde evleneceği yuva kuracağı aile kavramını beraber oluşturmak istediği kadında bazı özelikler ara bu özelikler aslın hemen hemen bütün erkekler aynı özellikleri ister kadında. Bu özelliklere birlikte bir göz atalım erkeklerin kadınlardan ne istediklerini birlikte öğrenelim

Olgun kadın, nerde nasıl, ne zaman neyi yapacağını bilen kadın isterler, onu temsil edecek hem evde hem iş hayatında başarılı kadınlar

Aile kurmayı, aile kurabilecek kendisine, çocuklarına, kendi ailesine ve yakın çevre ve arkadaşlarıyla iletişim kuran başarılı kadın isterler erkekler için aile kavramı oldukça önemlidir sağlık bir ilişkinin olmasa olmazı ailedir.

Bakımlı, güzel kadınlar, kendisi bakan ve onu dışarıda temsil eden bir kadının özelliğini ararlar bakımlı bir kadın her zaman taktir edilen bir kadındır. Erkekler hayatlarındaki kadını her zamana bakımlı olmasını ister.
Anlayışlı kadın, erkekler kendisini dinleyen yanında olan problem karşısında sağduyulu olan sorunları çözmeye çalışan onu destekleyen kadın özelliklerini taşıyan kadını ararlar.

Güven verici olmak kadınlardan güven isterler gözü kapalı her ortam da onlar güvenmek isterler.
Neşeli kadınlar erkekler kadının gözlerinin içine baktığında mutlu olmayı ve kendi sorunlarından uzaklaştıran kadın profilini ararlar.

Hayatını renklendiren beklemediği bir anda sürprizler yapan ve iyi yemek yapan kadın özelliği de erkekler için önemlidir.

Onu sıkmayan kendisinin özgürlüğünü kısıtlamayan onu olduğu kabul eden bir kadın isterler. Kendisini seven ve bunu ona sürekli hissettiren bir kadın isterler. Sevgi, saygı, aşk üçlemesini birlikte yaşamak ister erkek kadınla.

Bu yazı 1373 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun