" /> Erkeklerin Ayakta Tuvaleti Yapması Zararları – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkeklerin Ayakta Tuvaleti Yapması Zararları

Paylaş
 

Erkeklerin Ayakta Tuvaleti Yapması Zararları

Geçmiş zamanlarda, İsveç’te bu konu hakkında bir yasa getirmek istendiğinde, bazı olaylar meydana gelmişti. Bahsedilen tuvalet şeklinin, oturarak gerçekleştirilmesi gerektiği konusuna hassaslıkla değinen Viggo Hansen, toplum sağlığı için gerçekten önemli bir durum olduğunu belirtmişti. Hem daha sağlıklı hem de bazı hastalıkların yayılmaması konusunda büyük bir önem taşıdığını da vurgulayarak, aslında bu vurgunun gerçekten pek çok kişi tarafından yapıldığı da bilinmektedir.

Bilimsel açıklamalar ile

Yapılan bilimsel araştırmalara göre, idrarda bakteri olmadığını belirtilen cümleler bulmak mümkündür.  Bu açıklamayı yapan Doç Dr. Benjamin Davies hastalıkların meydana gelmesinde idrarın etkili olmadığını belirtmiştir.

Hastalığa yol açmıyor!

Söylenen açıklamalara göre, idrar ne kadar kötü kokarsa koksun, her hangi bir hastalığa yol açmayacağı belirtilmişti. Buna rağmen, Hansen’in savına göre, hem tam aksi hem de oturarak işeyen erkeklerin cinsel performansının daha iyi olduğu yönündeydi. Fakat bilimsel olarak bu savda çürütülmüş gibi görünüyor.

SAV çürüdü

Bu savı çürüten ise, Doç Dr. Benjamin Davies olmuştur. Seks ve boşaltım arasında bir bağlantı olmadığını öne süren Davies, zaten boşaltım gerçekleştiğinde prostat kaslarının rahatladığını ortaya koymuştur.

Uzmanların açılaması ve görüşleri, oturarak ya da ayakta yapmanın pek bir farkı olmadığı yönünde olsa da, görüşler farklılık gösterebilmektedir. Tabi ki hijyen açısından her zaman oturmanın önemi belirtilerek, kokusu ve görüntüsü açısından dikkatli davranmak her zaman daha doğrudur.

Erkeklerin Ayakta Tuvaleti Yapması Zararları

Bu yazı 1551 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun